Sudėtingas asmeninis gyvenimas. Kodėl moteris nemylima ir nemyli?

Abipusė meilė žmogui – didžiulė laimė. Moteris iš prigimties linkusi teikti svarbesnį vaidmenį asmeniniam gyvenimui, skirtingai negu vyras. Ir siekdama įgyti laimę šeimoje ji nepripažįsta jokių kliūčių. Tai kodėl taip dažnai moterys negali pamilti arba būna pačios nemylimos?

Pasitaiko, kad moteris pastoviai susitinka vyrus, kurių negali pamilti ar kurie nemyli jos pačios. Kodėl gi trūksta harmonijos ir abipusiškumo asmeniniuose santykiuose? O dar blogiau, kai santykiai baigiasi dvasinėmis kančiomis. Ar galima kažką pakeisti moteriškame likime?

Problemas asmeniniame gyvenime galima nesunkiai paaiškinti.

Jeigu moteris kenčia stiprią priklausomybę nuo žmogiškos laimės, ji susiranda partnerį, kuris tą jos laimę „supurto”. Ką tai reiškia? Moteris intuityviai linksta link tokių vyrų, kurie ją žemins, emociškai smurtaus ir tampys nervus. Ir kas įdomiausia, ji gali visiškai sėkmingai egzistuoti tokiose sąlygose.

O iš kitos pusės? Kai vyras pradeda šliaužioti prieš moterį ant kelių, kai jis pasirengęs jai visokeriopai įsiteikti – tai ištvirkina moterį. Ji nustoja šį vyrą vertinti ir gerbti. Jai toks vyras nereikalingas. Rezultatas – neištikimybė, barniai ir nepasitenkinimas.

Kai moteris pradeda vaikščioti „į kairę”, tai savotiškas emocinis sukrėtimas, vyro, kuris jai tarnauja, pažeminimas.

Kodėl taip vyksta? Kai tik mes savo viduje pabandome su kažkuo suaugti, susilieti, ištirpti partneryje, tasai žmogus pradeda mus atakuoti arba ima mūsų visiškai nepaisyti. Ir mes dažnai pačios tai provokuojame.

Štai ir gyvena žmonės kančiose, kentėdami liguistą prisirišimą ir priklausomybę vienas nuo kito. Kai tokia situacija nepriimama – prasideda savotiškas pykčio ant nevykusio likimo blokavimas. O tau jau pavojinga, kadangi negatyviai veikia sveikatos būklę. Prasideda negalavimai, susiję su nuoskauda, nepasitenkinimu, nusivylimu ar nusiminimu. Moteris suserga, eina pas gydytoją, jis nustato diagnozę ir pradeda ją gydyti. Tačiau pirminė susirgimo priežastis lieka nepaliesta.

Visos moterys svajoja apie laimingą likimą, planuoja sėkmingai ištekėti, pagimdyti vaiką ar kelis. Ir jei gyvenime kažkas klostosi ne pagal scenarijų, tai užuot išsaugojusi savyje meilės jausmą, moteris arba smunka į nusiminimą, arba atakuoja partnerį pretenzijomis.

Kaipgi ištrūkti iš šito užburto rato? Pradžiai tikriausiai nereikėtų laukti princo ant balto žirgo, būtent šią klaidą daro tiek daug merginų. Būtina turėti galvoje, kad idealių žmonių nebūna. Ir jeigu jūsų netenkina kai kurie partnerio bruožai, galbūt vertėtų išmokti drauge kovoti su sunkumais, aptarinėti problemas, neužsidarant savyje. Nėra nieko blogiau už susvetimėjimą, tylėjimą, kai tarp artimų žmonių išauga nesupratimo ir šaltumo siena.

Svarbiausias moteriškos laimės receptas neįtikėtinai paprastas: neatsisakyti mylėti ir nenukabinti nosies. Ir tada visada turėsite šansą sukurti šiltus santykius su mylimuoju.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *