Jūsų vyras gali būti isteriškas – požymiai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Turite atkreipti dėmesį į savo partnerio elgesį.

Yra nuomonė, kad moterys dažniau vadinamos isteriškomis. Tačiau pasaulyje yra ir pakankamai ekspresyvių vyrų, kurie nesugeba susitvarkyti su savo emocijomis.

Toliau sužinosite, kokie 7 požymiai rodo, kad turite tokį partnerį:

1. Isteriškas vyras nepriima kritikos ar juokelių apie save.

Jis nemoka juokauti apie save ir viską priima rimtai. Jei kas nors apie jį kalba sarkastiškai, jis būtinai įsižeis ir parodys neigiamas emocijas.

2. Isteriškas žmogus nemoka prisiimti atsakomybės už savo veiksmus

Jis iki paskutinės akimirkos atidėlios sprendimų priėmimą ir ieškos, kas galėtų prisiimti atsakomybę. O jei kas nors nepavyks, isteriškai pabrėš, kad jis dėl nieko nekaltas.

3. Isteriškas žmogus nesugeba pripažinti savo klaidų

Jam svarbu visada atrodyti 12+ ir būti visur tobulam. Jei jis suklysta, niekada neprisipažins ir nepaprašys atleidimo. Jis gali tik susinervinti arba verkti atsakydamas į tai.

4. Isteriškas vyras iš vienos nedidelės problemos gali padaryti daug

Jis įtraukia daug žmonių, kurie turi bėgioti aplink jį, o jis pats galėtų susitvarkyti su visomis problemomis.

5. Isteriškam žmogui trūksta įgūdžių išklausyti pašnekovą

Jis nuolat pertraukinėja ir kalba apie savo. Taip pat į tiesioginius klausimus jis nemėgsta atsakinėti ir nukreipia pokalbį kita tema.

6. Isteriškas žmogus mėgsta viską neigti

Jam visada lengviau pasakyti „ne”, nei pabandyti pažvelgti į situaciją kitu kampu. Jis nemėgsta eksperimentuoti ir į gyvenimą įnešti ką nors naujo. Tačiau jei be to niekaip neapsieinama, jis iškrės garsų pykčio priepuolį.

7. Isteriškas vyras mėgsta skųstis mamai arba ieškoti sąjungininkų

Jei kažkas yra ne taip, kaip jis nori, kad būtų, jis tuoj pat paskambins mamai arba tam žmogui, kuris turėtų jį palaikyti. Skundas paprastai būna tokios formuluotės:

„Čia manęs niekas nesupranta”, „Noriu, kad visiems būtų gerai”, „Niekas manęs nemyli” ir pan. Tokie pokalbiai baigiasi isterijomis ir šūksniais, kad jam viskas atsibodo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *