Kaip atpažinti fėją kasdienybėje?

Fėja visada pretenduoja į unikalią vietą tarp aplinkinių. Ji klastinga ir trokšta valdžios. Tuos savo bruožus ji slepia taip meistriškai, kad iškart nesuprasite.

Svarbiausias požymis, kad jumyse gyvena fėja – nenugalimas kitų pripažinimo, aukšto įvertinimo troškimas, pomėgis pateikti sąskaitas „už visas mano kančias ir kantrybę“, taip pat už tai, kokia „aš gera“ ir už tai „kas niekas kitas niekas nesupras tavęs geriau už mane“.

Kokios moterys būna fėjos?

Kaip atpažinti savyje fėją? Sunku, bet įmanoma. Pagal dvi svarbiausias jos savybes:– ji aukojasi ir tikisi būti kitų vertinama, garbinama, mylima.

Ji imasi nepatogių, neįdomių jai, menkai apmokamų projektų. Kenčia ir šypsosi. Nes tikisi, kad ji bus užtai įvertinta.

Ji serga arba serga jos vaikas ir turi kitų svarbių reikalų, bet važiuoja pas vyrą vos tik jam pakvietus. Ne todėl, kad norėtų greito sekso su juo. Ji važiuoja, nes tikisi, kad galbūt viskas pasikeis kaip tik per šį susitikimą ir jis ją ĮVERTINS.

Ji bet kuriuo paros metu kitiems pasiekiama per telefoną ir visada atsiliepia. Taip ji jaučiasi reikalinga žmonėms ir tikisi, kad ją ĮVERTINS.

Jeigu vyras, kurį ji įsimylėjusi, grubiai pasakys, kad ji – stora karvė, ji su ašaromis puls malšinti streso torto gabalu, o vyras nuo to laiko šalia jos pilvo matys amžinai kaltą ir maldaujantį žvilgsnį. Bet turbūt ĮVERTINS, kad nebuvo jos pasiųstas kuo toliau.

Kai fėja kenčia vyro grubumą, ji vadina tai meile. Iš principo ilgai kenčia, meilikauja, neprisimena skriaudų. Kai ji apie tai galvoja, jos akys prisipildo skaidrių ašarų, ir ji kreipiasi į kažką už lango: „Matai, kaip aš jį myliu?! Atsiųsk man užtai apdovanojimą: tegul jis mane ĮVERTINA“.

Fėja be perstojo galvoja apie savo svajonių vyrą. Jai tai yra pagrindinė emocinė „kramtomoji guma“. Be vyro, jai gyvenimas nemielas, darbas nedžiugina, kinas neįdomus, šokoladas neskanus. Ji labai stengiasi. Ir visada persistengia.

Moteris fėja

Santykių pradžioje ji vaidina mamytės vaidmenį. Šiame vaidmenyje visada galima tikėtis, kad ĮVERTINS.

Seksas fėjai nėra labai patogus. Ji nemėgsta prarasti kontrolės. Proceso metu jai kyla ta pati įkyri mintis: „Jis ĮVERTINS“. Šiuo išlinkimus, šias aimanas. Fėjai labai svarbu, kad sekse viskas būtų gražu ir tvarkinga kaip kine. Ji slapčia stebi partnerio veido išraišką – ar įvertino? Didžiausią malonumą ji patiria ne iš orgazmo, o iš vyro kontrolės.

Fėja niekada niekam atvirai neparodys neapykantos, nors būna kupina slaptos agresijos.

Užuot lakoniškai pasiuntusi ką nors velniop, ji ilgai ir nuobodžiai aiškinasi santykius. Ji civilizuota ir gerai išauklėta. Didžiausia jos dorybė – kantrybė. .

Žmonės fėjos nedomina. Kalbėdamasi su jais, ji tyliai nuobodžiauja, tačiau kantriai klauso. Ji pirmoji ateina į pagalbą, supranta, užjaučia ir padeda kaip priklauso fėjai. Ji niekada nepyksta, liūdi gražiai. Jis sako „taip, žinoma“, kai jai iš tikrųjų būna gaila savęs.

Fėja visada jus nubaus, jeigu nepateisinote jos lūkesčių. Jūs paprasčiausiai gyvenate su ja, palaikote santykius, kartais būnate nerangūs ar nedėmesingi, mirtinai pavargę, tačiau kiekvieną jūsų žingsnį seka piktą menanti fėja. Ji viską fiksuoja ir galiausiai pateiks jums sąskaitą: aš tave mylėjau, buvau tau tokia gera – o dabar mokėk.

Ką reiškia gyventi be fėjos savo viduje?

Jeigu fėjos jumyse nėra, gyventi jums patogu! Jūs žinote, kas jums gerai, o kas blogai.

Jeigu darote ką nors nesavanaudiškai, patiriate nuo to malonumą, nesitikėdamos, kad ĮVERTINS.

Jeigu nenorite kažko daryti – nedarote. Jeigu jums ko nors reikia, sakote tai tiesiai, o ne laukiate, slopindama susierzinimą, kad kas nors pats susiprotės. O jeigu neduos – na ir kas, gausite tai kitoje vietoje.

Jūs susitikinėjate su vyru todėl, kad su juo patiriate malonumą čia ir dabar, o ne svajojate apie šviesią ateitį, kuri pagal jūsų lūkesčius turi prasidėti iškart po sekso.

Jums netrūksta dvasinės sveikatos ir sąžiningumo, kad išeitumėte iš ten, kur jums blogai, todėl, kad jūs nežaidžiate žaidimo: „Jis tai ĮVERTINS“.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.