Kaip žmona lemia vyro likimą

Neretai girdime žmonų skundus vyrais, atseit ir tingus jis, ir nedėmesingas, ir godus. Iki vestuvių buvo visiškai kitoks – ir dovanas dovanojo, ir krepšį padėdavo panešti. O dabar – persimainė, visiškai netikęs tapo…

Tokių permainų paslaptis slypi moters požiūryje į savo vyrą. Jeigu jinai juo nepatenkinta ir galvoja, kad verta geresnio sutuoktinio, vyras tampa abejingas, tingus, praranda iniciatyvą – o kam stengtis, jeigu pats artimiausias žmogus nori pakeisti tave kitu?

Be to, jei žmona mano, kad jai reikalingas geresnis vyras, tai antroji pusė gali pasukti „kairėn” – juk ji pati jau tapo jam emociškai neištikima. Jei žmona savo vyru nepasitiki, tai juo jau niekas aplinkui nebepasitiki – viršininkas nepaves sudėtingo projekto, nepaaukštins ir nepadidins algos. O jei žmona visiškai pasikliauna vyru, viskuo su juo dalinsis ir bus tikra, kad jis sugeba kalnus nuversti – jis išties kalnus nuvers.

Labiausiai vyrą palaiko žmonos tikėjimas juo. Jeigu ji pernelyg savarankiška ir pati atlieka vyriškus darbus, vyras praranda pasitikėjimą savimi ir išvis nebenori nieko daryti. Drimba ant sofos ir absoliučiai nustoja domėtis šeimos buitimi. Jeigu moteris neatveria širdies, nedemonstruoja meilės, grubi, vyras praranda bet kokį norą skirti jai dėmesio, dovanoti gėles ir dovanas. Kai moteris gerbia savo antrą pusę, tai ir visi aplinkiniai jį gerbia.

Jei žmona daro viską priešingai, nepasakoja apie savo planus – vyras vidujai nusilpsta, praranda vyriškumą. Vyruose labiausiai išsivysto tos jo savybės, į kurias labiausiai atkreipia dėmesį žmonos. Jeigu ji visą laiką tarkuoja dėl trūkumų, tai trūkumai sustiprėja, o jeigu giria už gerąsias puses, tai pastarosios darosi dar geresnėmis. Visi turi gerų ir blogų savybių – nebūna idealių žmonių.

Ir tiktai mes lemiame, kokioms partnerio savybėms skirti daugiau dėmesio. Pavyzdžiui, galima džiaugtis, kad jis atsakingas, o galima piktintis dėl jo pedantiškumo ir reiklumo. Dėl to vienas ir tas pats vyras antroje santuokoje gali pasirodyti visiškai kitu žmogumi. Pasitaiko, kad vyras buvo tingus, daug gėrė, mažai uždirbo, o paskui – išsiskyrė, vedė kitą moterį ir pradėjo gyventi visiškai kitaip. Įkuria verslą, užsiima sportu, sukuria laimingą šeimą.

O būna ir atvirkščiai – sėkmingas verslininkas ir veiklus žmogus po vestuvių staiga praranda susidomėjimą viskuo aplinkui, bankrutuoja, aptenka riebalais ir kenksmingais įpročiais. Abiem atvejais priežastis slypi žmonoje. Pirmuoju atveju moteris įkvėpė savo vyrą ir palaikė ji. Antruoju – atėmė energiją ir pasitikėjimą savimi.

Visi mes nusipelnome to žmogaus, su kuriuo susituokiame. Ir jeigu jums dėl kažko nepatinka vyras, yra prasmės įsižiūrėti į savo pačios elgesį – galbūt jūs ir padarėte jį tokiu. Ir vietoje to, kad bambėtumėte iš nepasitenkinimo ir keiktumėte likimą, pamėginkite pažvelgti į save ir suprasti, dėl kokių jūsų vidinių savybių vyras taip elgiasi. Auklėti visų pirma reikia save, o ne kitus ir tada šeimoje įsiviešpataus ramybė, laimė ir klestėjimas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *