Kodėl kai kurias moteris traukia tik vedę vyrai?

Ar kada nors jautėtės taip, tarsi trauktumėte tik tuos vyrus, kurie jau turi merginą ar net žmoną? Kitaip tariant, ar visada renkatės būti meiluže?

Jei taip, gali būti, kad jūs pačios nesąmoningai siunčiate signalus, kuriuos priima tik tie, kurie jau užmezgę santykius su kitomis moterimis. Jūs tiesiog nesuprantate, ką rodo jūsų veiksmai ir kūno kalba.

Taigi, kodėl vyras, gyvenantis kartu su savo sutuoktine, turėtų ieškoti kitos? Kadangi turiu patirties su vedusiais vyrais ir blogais berniukais, galiu į tai pažvelgti iš vidaus.

Ilgalaikius santykius palaikantys vyrai ieško naujų emocijų ir patirčių. Jie vis dar myli savo moterį, bet nori kažko naujo. Jie yra medžiotojai, o jų urvinio žmogaus mentalitetas verčia juos ieškoti naujo grobio. Tačiau daugelis vyrų jau yra sutramdyti medžiotojai, ypač jei jų urvinė moteris juos pilnai patenkina.

Kai ant jo piršto yra žiedas ir jį mato kita moteris, ji net neturėtų bandyti su tuo vyru flirtuoti. Nebent jis gali turėti įtakos jos karjerai arba ji tiesiog nori jo sąskaita išgerti. Galima tęsti ir tęsti. Tačiau jis tikrai nepaliks savo žmonos.

Blogiau yra su vyrais, kurie gyvena tik kartu su savo drauge, bet jie neturi jokių priklausomybę liudijančių ženklų, pavyzdžiui, žiedo. Ir psichologiškai jie suteikia sau tokią laisvę, nes fiziškai jie taip pat neturi jokių įrodymų, kad juos saisto kokie nors artimi santykiai. Filosofija „Aš užimtas tik tada, kai ji šalia“ jiems tampa kaip mantra.

Ar pastebėjote, kad kai esate su bičiuliais, nepasidažiusi ar nepasidariusi makiažo, labiau traukiate vyrus?

Taip yra todėl, kad vyrai jaučiasi sutrikę.

Moters poreikis vyrui yra daugiau nei pastebimas, ir jei jis nori vienos nakties nuotykio, jūs būsite pirmoji, į kurią jis kreipsis. Žinoma, tai suteiks jums malonaus dėmesio ir gausite nemokamo gėrimo, bet galiausiai, kai sužinosite, kad jis turi merginą ar žmoną, pasidarys pikta.

Sukūriau savo blogų apatinių drabužių teoriją. Kai dėvite prastus apatinius, nesitikite, kad namo grįšite su nauju pažįstamu. Kai jūsų aura yra „aš tikrai beviltiškai neieškau vyro“, jūs tampate patrauklesne ir labiau dominančia priešingos lyties atstovams. Taip jie trokšta bendrauti su jumis tokia, kokia esate, o ne siekia tik su jumis permiegoti.

Jei turite žemą savivertę, tai jie mato. Vyrai žino, kad menkai save vertinančią moterį lengva nusitempti į lovą, ir jis turi psichologinį ir fizinį pranašumą prieš jus. Tokios moterys yra lengvas taikinys vienos nakties nuotykiams.

Taisyklė Nr. 1, kurią moterys turėtų išmokti ir suprasti: vyro nepakeisite.

Taip, jam patinka leisti laiką su jumis. O jei jis vyresnis už jus, padedate jam vėl pasijusti jaunam. Tačiau kad ir kaip gerai jaustumėtės, negalėsite jo įtikinti palikti žmoną ar draugę.

Kitas raudonas įspėjimas – kai vyras nuolat kartoja, kad ketina palikti žmoną. Bet jei nėra jokios kitos to trokštamo išsiskyrimo priežasties, išskyrus jus, tai tikrai neįvyks. Pamirškite jį ir išeikite.

Seksas taip pat svarbus. Jei vyras nėra patenkintas savo nuolatine mergina ar žmona, jis žvalgysis aplinkui. Bet tai, kad jis sako, jog nemiega su žmona, dar nereiškia, kad tai tiesa. Negalima pasitikėti neištikimu žmogumi, nes jo darbai jau ir taip kalba garsiau nei žodžiai.

Meilužės apibūdinimas paprastai būna toks pat. Meilužė – tai maloni, linksma ir sėkminga mergina. Su ja lengva būti, kol jo įsitempusi ir neseksuali žmona sėdi namie. Būdamas su jumis jis pamiršta buitines problemas.

Bet kai tik sužinosite, kad jis su kažkuo susitikinėja, pasitraukite. O jei taip su jumis darytų jūsų vaikinas? Jei jis neištikimas savo merginai, labai tikėtina, kad jam nekils jokių problemų vėl apgauti, bet šį kartą jau jus.

Ir net jei jis paliks ją dėl jūsų, kažkur mintyse visada turėtumėte galvoti, ar jis taip pat nepasielgs su jumis. Ir tada jums bus skaudu. Meilužės retai kada laimi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *