Kokie moterų bruožai labiausiai nepatinka daugumai vyrų

Kai kurie moteriško elgesio aspektai tikrai labai smarkiai erzina vyrus, todėl verta apie juos žinoti dailiosios lyties atstovėms, kad galėtų sukurti darnius santykius.

14 vyrus labiausiai erzinančių dalykų

1. Kai moteris visada ir su viskuo sutinka

Nereikia bijoti turėti savo nuomonę ir ją išreikšti, net jeigu ji kardinaliai prieštarauja vyro pozicijai. Jeigu protingai pagrįsite savo požiūrį, partneris vis dažniau su jumis sutiks. Būti asmenybe yra seksualu.

2. Kai moteris neturi jokių kitų savo interesų ir tikslų, išskyrus vyrą

Niekada neapleiskite savo gyvenimo ir savo interesų. Nesistenkite ištirpti partneryje.

3. Nuolatinės užuominos apie vedybas

Užtenka vienos subtilios užuominos ir vyras viską supranta. Jeigu jis nereaguoja, vadinasi, nenori jūsų vesti. Darykite išvadas.

4. Kažkas ne taip ir iškart ašaros

Vyrus tikrai erzina, kai moteris, užuot aiškinusi ir sprendusi problemą, pradeda balsu raudoti. Vyrui toks elgesys atrodo kaip manipuliacijos.

5. Susikaustymas ir kompleksai, ypač lovoje

Liaukitės kompleksuoti ir prašyti komplimentų. Būkite pasitikinčios savimi, nes tai yra patrauklu.

6. Beprasmiai skambučiai ir žinutės

Nekankinkite vyro nuolatiniais skambučiais ir žinutėmis be ypatingo turinio. Rašykite ir skambinkite tik tada, kai tikrai turite ką svarbaus ir protingo pasakyti.

7. Apkalbos

Prisiminkite, kad vyras nėra jūsų geriausia draugė, todėl nereikia pasakoti jam naujienų, kas kur ką su kuo padarė. Jį erzina nepagrįsti gandai ir apkalbos.

8. Kai moteris pati nežino, ko nori

Vyras su džiaugsmu ką nors padarys dėl jūsų, bet tik tuo atveju, jei žinos, ko jūs norite. Bet jeigu jūs pačios nežinote, tai kvaila reikalauti iš vyro, kad jis žinotų, kaip jums įtikti.

9. Lyginimas su buvusiuoju

Niekada ir jokiomis aplinkybėmis nelyginkite dabartinio partnerio su ankstesniuoju. Tai turi būti tabu.

10. Pasitikėjimo trūkumas

Mokykitės pasitikėti, o ne kontroliuoti kiekvieną vyro žingsnį. Nepavydėkite jo visoms iš eilės be jokios priežasties. Juk jūs pasirinkote šį vyrą, todėl turite gerbti savo pasirinkimą ir pasitikėti juo.

11. Flirtas su kitais vyrais

Neflirtuokite su kitais vyrais, ypač mylimo žmogaus akivaizdoje. Ko jūs siekiate? Jis neims dėl to jūsų labiau branginti ir mylėti. Atvirkščiai, pradės galvoti, kad jūs jo visai nemylite ir nevertinate.

12. Tylėjimas kaip būdas paauklėti vyrą

Nežaiskite nesikalbėjimo žaidimo, kai būnate įsižeidusi. Geriau tiesiai jam pasakykite ir paaiškinkite, kas jus įskaudino. Tai bus naudingiau santykiams už vaikiškus žaidimus.

13. Kai moteris visiems pasakoja santykių smulkmenas ir skundžiasi savo vyru

Niekada taip nesielkite ir nesiskųskite savo vyru artimiesiems bei draugams, kai susipykstate. Tai liečia tik judu. Ir jūs abu turite aiškintis savo santykius, patys spręsti savo konfliktus.

14. Moters noras pakeisti vyrą

Čia kyla tik vienas klausimas: o kam jūs pasirinkote šį vyrą, kuris jums netinka ir nepatinka tiek, kad norite jį pakeisti? Jeigu išsirinkote, mylėkite ir priimkite tokį, koks yra, arba ieškokite sau kito, tinkamesnio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *