Kur veda svajonės apie idealų vyrą?

Moterys labiau linkusios kurti lūkesčius ir fantazijas šeiminio gyvenimo tema, vyrai šiuo klausimu būna pragmatiškesni, nors pasitaiko visokių variantų.

Vienas iš lūkesčių formavimo būdų yra fantazijos, atitrūkusios nuo realaus gyvenimo, ir neatpažįstamai perkuriami tikrovės dalykai.

Moteriško žaidimo algoritmo pavyzdys būtų: „Aš sugalvojau vyro pavidalą, kurį jis turi atitikti.“

Pasirinkite bet kokį vyrą, kuris rodo jums dėmesį. Jo sveikata nesvarbi – galima išgydyti. Nesvarbu jo žalingi įpročiai – galima priversti atsikratyti. Nesvarbu jo giminės – galima nutraukti giminystės ryšius. Nesvarbu draugai – galima supykdyti. Nesvarbūs laisvalaikio pomėgiai ir hobis – galima atpratinti. Nesvarbus jo darbas – galės susirasti kitą. Ir apskritai niekas nesvarbu, išskyrus patį faktą – jūs ištekate!

Dabar paimkite popieriaus lapą ir rašiklį bei pripaišykite pirminiam objektui tai, ko jam trūksta. Bet iš pradžių prisiminkite visus savo mėgstamus romanus, serialus, muilo operas. Sukurkite sukomplektuotą idealaus vyro portretą, už kurio jūs sutinkate ištekėti.

Dabar eina įdomiausias etapas. Pradėkite realų vyrą artinti prie sugalvoto idealaus pavidalo, įtikinėdami jį, kad jums iš šalies geriau matyti, koks jis iš tikrųjų yra, ir kad jis paprasčiausiai net nenujaučia, jog yra praktiškai superherojus. O jūs esate ta pati moteris, kuri taip stipriai jį myli, kad tiki jo ateitimi labiau už jį patį.

Toliau duokite realiam vyrui laiko pradėti elgtis taip, kaip turi elgtis tikras superherojus. Šiame etape tinka psichologiniai paskatinimai, pagyrimai už kiekvieną smulkmeną ir taip toliau.

Paskui pradedate garsiai reikšti savo nuostabą dėl vyro elgesio, kuris neatitinka jo kaip superherojaus statuso. Pagal principą: „Keista, o aš maniau, kad tikras vyras kasdien savo žmonai dovanoja gėles.“

Jeigu tai nepadeda, galima netrukus pradėti kelti reikalavimus, reikšti pretenzijas, įsižeisti, vaizduoti nelaimingą auką ir naudoti kitus primityvius manipuliacijų būdus.

Ateina laikas skandalams, nesusipratimams, atsiribojimui ir nuoširdžiam jūsų nesupratimui, kodėl, užuot tapęs superherojumi, vyras ėmė daugiau dėmesio skirti draugams ir alui, vėl prarado darbą ir susirašinėja su kažkokia mergina socialiniuose tinkluose…

Ir čia jūs atsibundate! Jūs suvokiate, kad jau prisižaidėte, prisifantazavote. Jūsų iliuzijas kaip smėlio pilį pajūryje nuplauna aiškaus suvokimo banga, kad šalia jūsų visai ne superherojus, o visiškai paprastas vidutinis vyras. Laikas baigti žaidimą!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *