Laimingos moters portretas

Kiekviena moteris nori būti laiminga. Tai kas gi ji tokia – laiminga moteris?

Pati paprasčiausia normali moteris. Tiktai laiminga.

Šiuolaikinė visuomenė diktuoja savas taisykles. Dabartinėje visuomenėje be žmonos ir motinos vaidmens, moteris gauna dar ir daug kitų vaidmenų: rašytoja, samdoma darbuotoja, vadovė, mokslo veikėja, verslininkė ir t.t. Ar suteikia moteriai laimę sėkminga karjera? Visiškai tiksliai galima pasakyti, kad būdamos savo epochos atstovėmis, daugelis šiuolaikinių moterų nori realizuotis profesijoje, kurią sau pasirinko. Profesinė realizacija – tai daug pliusų, tačiau moters laimė nuo to tiesiogiai nepriklauso.

Tai ko gi reikia moteriai, kad pasijaustų laiminga? Pirmas, antras ir trečias dalykas – tai būti mylimai ir trokštamai, ir ne šiaip būti tokiai, o jaustis tokia. O ko reikia moteriai, kad pasijaustų mylima ir geidžiama? Savaime aišku – vyro, kuris ją mylės. Ir neretai iškyla klausimas – kur paimti tokį vyrą?

Labai įdomus klausimas. Tik, štai, jeigu akimirkai sustosime ir apsidairysime aplinkui, lengvai pastebėsime, kad vyrų aplinkui yra pakankamai, juos reikia tiktai pamatyti ir padaryti taip, kad jie pamatytų tave.

Kaip padaryti, kad vyrai tave pamatytų, ir ne šiaip pamatytų, o panorėtų sužinoti, kas tu tokia? Čia reikia sąžiningai pačiai sau atsakyti į sekančius klausimus:

– ar myliu aš save pati, ar pastebiu save?

– ar laikau save ta moterimi, kuri gali būti patraukli vyro akyse?

– ar žinau, kas būtent moteryse traukia vyrus, ar turiu tas savybes?

Šiuolaikinio gyvenimo chaose ir maišatyje moteris neretai visiškai pasimeta, gyvena grynai automatiškai. Ir kai pasitaiko retos laisvos minutės, ji viso labo suspėja pagalvoti: o laimės kaip nėra, taip nėra. Arba: niekam aš nereikalinga… Savaime suprantama! Jeigu pati savęs nepastebi ir nevertini, tai kurių galų kažkas kitas tave turi pamatyti, pamilti ir įvertinti, nutarti, kad esi tokia nepaprasta?

Štai pirmas punktas žodiniame laimingos moters portrete: tai moteris, kuri pati save mato, supranta, myli ir suvokia savo vertingumą bei reikšmingumą ir gali pastebėti kitus žmones, pavyzdžiui, vyrus.

Mūsų visuomenė sukūrė konkrečius patrauklios moters šablonus. Būkime atviri: ne visos damos juos atitinka. Bet ar taip jau būtina turėti konkretų ūgį ir būtent tokias kūno formas? Kiekvienai moteriai tikriausiai teko matyti patrauklų vyrą ir jo moterį greta. Ar atitinka ta moteris patrauklios moters šabloną? Anaiptol ne visada. Tai kaip gi ji tada atsidūrė šalia to vyro? Atsakymas labai paprastas: ta moteris jaučiasi patrauklia, ji galvoja apie save, kad yra graži ir patraukli. Nestovi priešais veidrodį ir neužsiima savitaiga, o paprasčiausiai tokia jaučiasi. Tas pojūtis, kaip taisyklė, atsineštas dar iš vaikystės, tėvai visada sakydavo šiai mergaitei, kad jie ją myli ir brangina ir kad ji nuostabi, ir nuostabi ne dėl kažkokios priežasties, o tiesiog dėl to, kad tai ji.

Antras laimingos moters žodinio portreto punktas: tai moteris, kuri suvokia savo patrauklumą ir suvokia tai kiekvieną savo gyvenimo minutę, tas suvokimas gyvena jos viduje.

Kas būtent moteryje traukia vyrus?

Ar teko girdėti kada nors tokį žodį „moteriškumas”? Tai štai – bet kurį vyrą moteryje visada traukia moteriškumas. Kas tai yra? Tai moters sugebėjimas būti moterimi, ir ne šiaip būti, o gauti pačiai iš to malonumą. Moteriškumą sudaro keturios sudedamos dalys ir tik moteris, kuri turi jas visas, gali patraukti vyro dėmesį ir sukurti su juo darnią šeimą.

Keturios moteriškumo sudėtinės dalys: sužavėta mergaitė, aistringa meilužė, karalienė ir šeimininkė. Neaprašinėsiu visų keturių dalių detaliai, kiekvienai iš jų reikėtų parašyti po atskirą straipsnį, tačiau jau iš pačių pavadinimų galima daug ką suprasti.

Trečias punktas žodiniame laimingos moters portrete: moteris, kuri turi visas keturias moteriškumo sudėtines dalis.

Iš kur visa tai imasi? Iš kiekvienos moters gyvenimo, dažniausiai – dar iš vaikystės. Formuojantis pirmame ir antrame punkte aprašytoms savybėms, didžiulį vaidmenį vaidina abu tėvai. Formuojantis moteriškumui, svarbiausią vaidmenį vaidina mama. Stebėdama mamą, mergaitė pati mokosi įgyti visas keturias moteriškumo sudėtines dalis.

Dabar mums beliko pridėti nediduką, tačiau labai svarbų niuansą: scenarijų, pagal kurį moteris plėtos savo santykius su vyru. Jis jai irgi atitenka iš ankstyvos vaikystės, iš mamos ir senelės. Bet jeigu tas scenarijus nėra teigiamas, jį galima ne taip jau sunkiai pakeisti.

Ką gi daryti, jei viso to negavote vaikystėje? Šiuolaikinė psichologija suteikia mums begalę galimybių. Ir visa tai galima gauti jau būnant pakankamai brandaus amžiaus moterimi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *