Matriarchališkas mergaičių auklėjimas

Pats svarbiausias vienišų ir išsiskyrusių moterų gamybos konvejeris – matriarchalinis mergaičių auklėjimas. Augdama, moteris faktiškai netampa moterimi. T.y. lytiniai organai pas ją moteriški, o visa kita, įskaitant psichiką ir elgesį – nei moteriška, nei vyriška.

Matriarchatinė šeima – tai kai vyro apskritai nėra, arba kur jis formaliai egzistuoja, bet viskam vadovauja agresyvi, dominuojanti alfa-patelė, o vyras – viso labo nebylus tiekėjas, atpirkimo ožys ir kilimėlis kojoms valytis.

Tokioje šeimoje mergaitė pripranta prie agresyvaus moteriško dominavimo vyrų atžvilgiu, o į vyrus žvelgia su panieka, iš aukšto. Kaip gi daugiau jai į vyrus žvelgti, jei per visą vaikystę kaip vyriškumo pavyzdys šmėžavo apgailėtinas, užguitas žmonos vergas?

Ir štai šita mergina pradeda ieškoti sau vyro. Pasitikinčių savimi, stiprios dvasios vyrų ji pakęsti negali, kadangi įprato dominuoti ir manipuliuoti, o normalus vyras niekad neleis, kad su juo išdarinėtų tokius dalykus. Jinai, suprantama, tokius atmeta ir tikslingai ieško paklusnaus, patogaus vyrioko, kuriam galima būtų komfortiškai atsisėsti ant sprando. Kitaip sakant vyro, kuris išauklėtas matriarchato dvasia. Ir moteris be vargo tokių susiranda – jų dabar dauguma.

Bet kadangi moters lytinis instinktas nevertina šito skuduro kaip vyro, patino, tai jokios meilės, nuoširdaus prisirišimo moteris jam nejaučia. Ji iš pat pradžių laiko jį melžiama karve ir spermos donoru. Ir, savaime aišku, ji sieks atsikratyti šito balasto kiek galima greičiau. Kai tik jis ją apvaisina, užtikrina ramų ir sotų gyvenimą, ji su juo išsiskiria. Jis jai daugiau nereikalingas. Spermos donoro funkciją atliko, o sponsoriaus vaidmenį vaidinti jį privers valstybės prievartos mašina. Kam jai reikalingas vyras, jei galima gyventi visiškai laisvai, niekam neatsiskaitinėti, o tavo vaiką išlaikys valstybė? Galima ir tą vaiką išgrūsti pas senelius, kad netrukdytų mėgautis gyvenimu. O alimentus švaistyti savo reikmėms.

Rezultatas, kaip matome, gaunasi toks – nauja matriarchalinė šeima. Dominuojanti tetulė plius jos vaikas.

Su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis (skaitykite iš pradžių).

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *