Moters gyvenime atsitiktinių vyrų nebūna

Nebūna jokių dviejų puselių susijungimo. Meilė įmanoma išimtinai tarp dviejų pilnaverčių asmenybių, o ne tarp tuščių puselių…

Yra laikoma, kad sutikti vertą vyrą – tai tarsi atsitiktinis įvykis, kuris nuo moters niekaip nepriklauso. Moterys galvoja, kad švelnus ir rūpestingas vyras – tai įvykis, kuris nutinka pats savaime. Labai gaila, bet tai absoliučiai klaidingas įsitikinimas.

Toks mąstymas paverčia moterį medžiotoja, „barakuda”, savanaudiška gundytoja, tešlagalve blondine ir dar kuo tik norite, bet tik ne normalia moterimi. Toks mąstymas verčia moteris nuolat, be pertraukos ieškoti, laukti, gaudyti, vilioti, kovoti, liūdnai ir nykiai laukti, pulti į depresiją – daryti viską, ką daryti absoliučiai nebūdinga tikrai damai.

Esu visu šimtu procentų įsitikinusi, kad moteris vyrą gauna neatsitiktinai. Kad pas moterį ateina tik tas vyras, su kuriuo ji dera tiek vidiniame, tiek išoriniame lygmenyje.

  • Jeigu ji negerbia savęs – ateis vyras-diktatorius;
  • Jeigu ji nežino, ko nori iš gyvenimo – vyras neleis jai užsiimti tuo, kas jai patinka;
  • Jeigu ji sugniuždyta – vyras ją gniuždys;
  • Jeigu ji linkusi į depresiją – vyras darys viską, kad įvarytų ją į depresiją.

Viską, kas su mumis vyksta mūsų vidiniame pasaulyje, išmintinga Gamta, Visata, ar kaip mes tai pavadintume, atspindi mums mūsų išorėje, per žmones, įvykius, draugus o svarbiausia, per patį artimiausią žmogų – mūsų vyrą.

Visa tai daroma tuo tikslu, kad moteris išmoktų gyvenimo pamokas, išsiugdytų savyje tas savybes, kurių jai trūksta. Jeigu trūksta drąsos, vyras ją gniuždys ir ji turi išmokti nuo to apsiginti; nėra tikslo gyvenime – vyras ją dar labiau supainios; trūksta meilės sau pačiai – vyras kaltins ir nuolat kabinėsis.

Ir priešingai – kuo moteris arčiau harmonijos ir vientisumo, kuo aukštesnė jos savivertė, kuo pozityvesnė jos nuotaika ir požiūris į pasaulį, kuo geriau ji pažįsta pati save, kuo labiau myli save – tuo geresnį vyrą susitiks gyvenime.

Vyras – tai partneris, kuris atspindės visų pirma pačias silpniausias moters vietas, subtiliausius sielos nustatymus. Kuo daugiau sužinosite apie save, apie savo sielą, apie savo tikslus, emocijas, tuo daugiau geresnis vyras ateis į jūsų gyvenimą. Na, arba bent jau niekada neįsileisite į gyvenimą blogo ir neverto.

Apsidairykite aplinkui įdomumo dėlei, pasižiūrėkite į nelaimingas moteris, kurios turėjo daug santykių ir po keletą skyrybų. Dažniausiai joms tenka panašaus tipažo vyrai, ir tai vis kartojasi ir kartojasi sulig kiekvienais santykiais.

Jei pirmasis buvo girtuoklis, antrasis greičiausiai bus tinginys, trečiasis – ligotas, ketvirtas – mamyčiukas. Visi jie priklauso tam pačiam – silpno vyro – tipažui, vadinasi, moterį traukia būtent tokia vyrų rūšis. Tai reiškia, kad jos vidinis pasaulis nesusiformavęs, ir ji nepasirengusi priimti stipraus, vientiso, rūpestingo. Ji pati ne vientisa asmenybė, ji pati savęs nemyli, ji traukia prie savęs tironus, išdavikus, paviršutiniškus žmones – visas tas savybes ji nešiojasi savyje. Kaip ji pati su savimi elgiasi, toks bus ir vyras.

Nebūna jokių dviejų puselių susijungimo. Meilė įmanoma išimtinai tarp dviejų pilnaverčių asmenybių, o ne tarp tuščių puselių. Jei investuosite savo energiją į save, į savęs tobulinimą, niekada neapsigausite ir nieko neprarasite. Prieš pradėdama galvoti apie vyrą, kiekviena moteris turi atrasti ir pamilti save.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Moters gyvenime atsitiktinių vyrų nebūna”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *