Moters nepuošiantys įpročiai

Moters patrauklumas – ne tik išorinis spindesys, bet ir elgesys, kalba, daugybė smulkiausių detalių. Net pati gražiausia ir išpuoselėta moteris gali padaryti blogą įspūdį, jei turi nemažai neypatingai gerų įpročių. Panagrinėkime keletą iš jų.

Taigi – kas realiai nepuošia moters?

Įprotis mokyti

Moterys ateina į šį pasaulį turėdamos įgimtą poreikį kuo nors rūpintis. Ir dažnai suaugusiame amžiuje jos tai daro visiškai automatiškai. Tokį vaizdą galima stebėti labai dažnai – kažkas iš pažįstamų pasidalijo savo situacija su moterimi, ir ši iškart pradeda patarinėti, mokyti, stengtis nukreipti teisingu keliu. Turėdama širdyje absoliučiai gerus ketinimus ir realizuodama savo poreikį rūpintis, moteris pati nepastebi, kaip ima atstumti nuo savęs žmones, o kai kuriuos net erzinti ir piktinti. Todėl įprotis įjungti savo vidinę „mamytę“ patrauklumo išties neprideda.

Plepumas

Daug kam atrodo labai mielos nerūpestingos merginos, kurios nepaliaujamai kažką čiulba ir neleidžia kitiems išsikalbėti. Bet tai tinka, jei kalba eina apie labai jaunas merginas, kurioms atleistinas nebrandumas ir patirties stoka. Jei toks įprotis būdingas rimtesnio amžiaus moteriai, mažai kam bus malonu būti greta tokios pašnekovės. Perdėtas plepumas gali pasibaigti socialine izoliacija, kadangi labai mažai žmonių yra suinteresuoti leisti laiką klausantis nenutrūkstančių pašnekovo monologų.

Perdėtas tvarkingumas

Daugelis iš mūsų pačios dėl to kenčia. Vaikystėje dažnai galima buvo išgirsti: „Tu mergaitė, nedrįsk susitepti“ ar kitus tokio pobūdžio teiginius. Programą, kuri buvo instaliuota pačiu jautriausiu laikotarpiu, mūsų smegenys pasitelkia suaugusiame amžiuje naudojamam elgesio modeliui kurti. Tačiau perdėtas tvarkingumas ir tobulos švaros troškimas yra tokie įpročiai, kurie mielą būtybę gali paversti namų tironu, kuris vienu žvilgsniu pasiruošęs sunaikinti artimą žmogų dėl neišplautos lėkštės ar išmėtytų kojinių. Todėl vyrai tokių moterų pasąmoningai vengia – suveikia savisaugos instinktas.

Perdėtas atvirumas

Visi žino, kad moteryje turi būti paslaptis, mįslė. Tačiau dažnai galima sutikti dailiosios lyties atstoves, kurios nepažįstamiems žmonėms ant galvų išpila visas savo problemų detales, pasakoja apie sudėtingas situacijas santykiuose, intrigas darbe. Toks elgesys atbaido ir verčia žmones užsidaryti nuo bendravimo su pernelyg atvira ypata.

Įprotis kritikuoti

Jeigu atvirai, niekas iš mūsų nemėgsta kritikos, net jeigu ji teisinga. Todėl moterys, kurios turi įprotį kritikuoti visus ir viską aplinkui, patrauklumo sau tikrai neprideda, o greičiau atvirkščiai – visus atbaido. Iš moters lūpų sklindanti kritika apnuogina jos pačios trūkumus. Todėl geriau išmokti patylėti, net jei kažkas kažką daro neteisingai. Jeigu mūsų tai neliečia arba mūsų nuomonės niekas neklausia, geriau nesileisti į kritiką ir netransliuoti į aplinką negatyvo.

Įprotis neigti komplimentus

Paprastai tai daro moterys, turinčios žemą savivertę. Užuot padėkojusios už komplimentą, jos pažeria tūkstančius argumentų, kad jį paneigtų. Pavyzdžiui, išgirdusi „Tu šiandien ypatingai graži“, ji pradeda aiškinti, kad tai tik naujas lūpų dažų atspalvis. Toks įprotis ne tik neprideda patrauklumo, bet ir atmuša bet kokį norą girti.

Įprotis laužyti pažadus

Tos moterys, kurios savo gyvenimo šūkiu laiko frazę „Moteris pažadėjo – padarė, o jeigu ne, reiškia persigalvojo“, kenčia nuo problemų santykiuose. Kažkodėl daugelis moterų mano, kad punktualumas ir ištikimybė duotam žodžiui – visa tai skirta vyrams, o dailiosios lyties atstovių visi privalo laukti ir nuolaidžiai atleisti, jeigu jos pamiršo įvykdyti pažadą ar tiesiog persigalvojo. Realybėje tai itin gadina moters įvaizdį.

Įprotis viską perdėti

Kai moterys iš smulkmenų išpučia didžiulę problemą, tokia situacija atrodo ne tik komiškai ir juokingai. Polinkis viską perdėti atbaido, atstumia. Todėl būtina kuo greičiau atsikratyti šios ydos, kad nekiltų problemų santykiuose su žmonėmis.

Įprotis ginčytis

Moteriškumas pasireiškia švelnumu, lankstumu, gebėjimu nusileisti neprarandant savo orumo. Moterų įprotis ginčytis bjauroja dailiosios lyties atstoves. Gebėjimas laiku patylėti ir atsitraukti – moteriškos stiprybės, vidinio grožio ir patrauklumo ženklas.

Įprotis liūdėti

XVIII–XIX amžiuje aristokratiškas blyškumas, liūdesys akyse ir amžino ilgesio antspaudas veide buvo moters patrauklumo, žavesio ir rafinuotumo požymiai. Laimei, grožio idealai keičiasi. Šiandien liūdnos, kaprizingos ir amžinai dėl visko nepatenkintos moterys sukelia tik gailestį ir norą kuo greičiau nuo jų pabėgti. Todėl verčiau tokį įprotį pakeisti optimistišku požiūriu į gyvenimą ir šypsotis!

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *