Paslaptys, kurias žino tik moterys po 40-ies

Po 40-ies moteriai prasideda unikalus periodas. Ji dar tebėra pakankamai jauna ir kupina jėgų, kad galėtų kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, ir jau yra atsikračiusi visų jaunystės trūkumų. Naivumą, nerūpestingumą ir atvirą 18–35 metų merginų kvailumą pakeičia apskaičiavimas ir tikslus žinojimas, kas gyvenime yra gerai, o kas blogai. Ir svarbiausia aiškus suvokimas, ko iš gyvenimo nori ji pati.

Tapdama brandesnė, moteris gauna Dievo dovaną – išmintį. Žinoma, amžius prideda keletą nemalonių apribojimų. Pavyzdžiui, pagirios būna sunkesnės, menstruacijų ciklas pasidaro šiek tiek keistas, o raukšlės ryškesnės.

Ką žino moterys po 40-ies?

1.  Galima puikiai leisti laiką vienumoje

Kai jums 20, jūs kankinatės nuo minties, kad kažkas šį vakarą linksminasi smagioje kompanijoje, kažkas išskrido į kitą šalį. Jūs nesiliaujate lyginti savo gyvenimo su kitų. Keturiasdešimtmetė moteris supranta, kad galima nuostabiai praleisti laiką vienumoje. Ji džiaugiasi, kai gali sau leisti nieko nematyti ir niekur nevažiuoti.

2. Žino, ko joms reikia lovoje

Skirtingai nuo vyrų, moterų seksualumo pikas būna vėlesniame amžiuje. Keturiasdešimtmetė moteris tiksliai žino, su kuo, kada ir kur ji nori užsiimti seksu. Ji jau nebesistengia įtikti vyrui, nes išmoko patirti tikrą malonumą iš suartėjimo.

3. Žino, kodėl reikia statyti save į pirmą vietą

Aiškus suvokimas, kad fizinė sveikata, stabili psichologinė būsena ir vidinis laimės jausmas turi būti pirmoje vietoje, ateina su amžiumi. Tai neturi nieko bendro su egoizmu. Tai yra išmintingas požiūris. Negali būti laimingi vaikai ir vyras, negali sėkmingai klostytis reikalai darbe, jeigu moteris yra užguita, nuvaryta, ligota ir nelaiminga.

4. Nesėkmės – normali gyvenimo dalis

Jaunimas suvokia menkiausią nesėkmę kaip globalinę katastrofą. Prisiminkite savo išgyvenimus dėl nesėkmingai išlaikyto egzamino, dėl išsiskyrimo su vaikinu, kurio vardo net neprisimenate. Iki 40-ies tokių nesėkmių prisikaupia tiek daug, kad nervintis dėl naujų jau atrodo kvaila. Amžius suteikia jėgų peržengti per daugumą nemalonumų ir paprasčiausiai gyventi toliau.

5. Po 2 valandų nakties nieko gero nevyksta

Jaunystėje mums atrodo, kad išeiti iš vakarėlio, kol ant grindų iš bejėgiškumo nenuvirsta paskutinis žmogus, tolygu nusikaltimui. Keturiasdešimtmetė moteris yra pakankamai išmintinga, kad suprastų, jog geriausia vakarėlio pabaiga yra išėjimas laiku. Kaip gera atsibusti ryte su lengva galva ir neprisiminti, o svarbiausia nekentėti iš gėdos nuo miglotų minčių: „Ką aš vakar iškrėčiau?“

6. Ne kiekviena patirtis yra naudinga

Jeigu jaunystės devizas yra „Bet kokia patirtis – naudinga ir kažko išmoko“, tai po 40-ies moteris supranta, kad tai yra didžiausia nesąmonė. Ji pastebi, kad kai kurios gyvenimo patirtys palaužė jos drauges. Vieną žudo alkoholis, kita negali sugrįžti į normalų gyvenimą po naujų skyrybų. Amžius atveda prie minties, kad kai kurių dalykų geriau niekada nedaryti ir nebandyti.

7. Santykiai – sunkus darbas

Kai trykštantis seksualumas nebėra svarbiausias koziris bendravimui su vyrais, ateina suvokimas, kad santykiai reikalauja didesnių investicijų.

Taip, romantikos gerokai sumažėjo. Bet vietoj iliuzijų atsirado apskaičiavimas ir sveikas protas. Būtent tos savybės paskatina brandžias moteris suvokti, kad santykiai su vyrais dažnai nebūna verti įdedamų pastangų.

8. Svorio numetimas automatiškai nesuteikia laimės

Antsvoris, žili plaukai, raukšlės ir ratilai po akimis nenusako, kas jūs esate iš tikrųjų. Žinoma, geriau būtų turėti viso to mažiau. Bet alinti save dėl tariamų trūkumų yra kvaila. O kreipti dėmesį į vidaus organų darbą yra labai prasminga.

9. Vaikai išeis

Keturiasdešimtmetė moteris pastebi, kad vaikai jau užaugo ir po kelerių metų paliks namus. Tačiau čia nėra nei tragedijos, nei ilgai laukto išsivadavimo, tiesiog baigiasi dar vienas gyvenimo periodas, o priešakyje bus dar daug gyvenimo metų, kuriuos reikia oriai ir prasmingai pragyventi. Todėl mintis, kad po 30-ies gyvenimas pasibaigia, yra visiška nesąmonė.

18, 25, 30, 40, 50, 60 metų moteris išgyvena daug skirtingų gyvenimų ir su kiekvienu nauju etapu jos asmenybė tampa turtingesnė ir įdomesnė.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *