Patarimai merginoms, kurios bijo likti netekėjusios

Originalas

Sukūrusios šeimą mes tampame protingos ir galime dalyti patarimus, kaip ištekėti, nepakankamai sumanioms savo draugėms. Tokios gyvenimiškos patirties neturinčiai merginai tenka pasikliauti tik savo intuicija ir jausmais. Ji negali žinoti aiškios strategijos, kaip pasiekti savo tikslą, todėl jai pravers patyrusių moterų patarimai.

5 taisyklės, kaip ištekėti

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Taisyklė Nr. 1

Iš jūsų turi sklisti ramybė, taika ir laimė. Kaukė ant veido netinka. Jūs turite būti visiškai nuoširdžios reikšdamos savo emocijas. Esate gyvas žmogus, todėl jums nėra svetimas nusiminimas ar pyktis. Tačiau pagrindinė jūsų asmenybės šerdis turi būti optimizmas ir gyvenimo džiaugsmas. Šios savybės kaip magnetas traukia vaikinus. Saulėta šypsena ir švytinčios akys jus puošia.

Užsibrėžkite tikslą, kad nuo šiol jūs niekada nesiskųsite gyvenimu ir nezysite dėl niekų, su jumis visiems bus lengva ir gera, bet kokios problemos lengvai išsprendžiamos. Nuo tokios merginos nė vienas vyras nenorės nusigręžti.

Taisyklė Nr. 2

Rūpinkitės savimi. Skirkite pakankamai laiko ir dėmesio savo išvaizdai, figūrai, sveikatai. Užsiimkite sportu ar šokiais, renkitės moteriškai ir skoningai, reguliariai pasidarykite manikiūrą, keiskite šukuoseną, laikykitės dietos, jei reikia, tačiau be fanatizmo. Vyrus traukia prisižiūrinčios moterys. Tik jokiu būdu nevedžiokite vaikino po parduotuves ir grožio salonus. Jis turi mėgautis rezultatu ir nežinoti proceso subtilybių.

Taisyklė Nr. 3

Jūsų gyvenimas turi būti įdomus ir intensyvus. Vaikinas turi matyti, kad nesėdite prie langelio laukdama princo, kad turite pakankamai užsiėmimų ir be pasimatymų su juo. Taip turi būti iš tiesų. Neapsiribokite savo pagrindiniu darbu, užsirašykite į kursus, treniruotes, klubus, seminarus. Darykite vaikinui malonią nuolaidą įtraukdamos susitikimą su juo į savo užimtą grafiką.

Kalbėkitės su juo telefonu ne ilgiau kaip 10 minučių ir būtinai pirmos užbaikite pokalbį. Taip jūs nespėsite nuvarginti vienas kito, be to, jis pajus, kad esate veikli ir dinamiška asmenybė.

Taisyklė Nr. 4

Leiskite vaikinui jus užkariauti. Atsiminkite, kad sunkiai gautas daiktas visada būna brangesnis. Kiekvienas vyras iš prigimties yra medžiotojas. Lengvai pasiekiamas grobis jo nedomina. Neskambinkite jam pirma, nekvieskite į pasimatymus ir išmeskite iš galvos mintį apie seksą per pirmą susitikimą.

Jūs turite intriguoti, jaudinti, traukti, būti paslaptinga, neperskaityta knyga. Neskubėkite prie jo prisirišti ir būkite pasirengusi su juo bet kada išsiskirti, leiskite jam pajusti, kad jūsų santykiai yra svarbesni jam, o ne jums. Pajutęs, kad gali jus prarasti, vyras stengsis jus sulaikyti, gal net pasiūlydamas tekėti už jo.

Taisyklė Nr. 5

Svarbiausia: neužsiminkite vaikinui apie vedybas. Jokiu būdu neištarkite frazės „noriu ištekėti“. Tik jūs šiuos žodžius suprantate kaip šeimą, jaukumą, lizdelį, vaikus, rūpestį, vargus ir džiaugsmus per pusę.

Vyras į merginos norą tekėti reaguos kaip strutis į išgąstį. Dauguma vyrų bijo laisvės suvaržymo, išlaidų, atsakomybės, žmonos žiežulos ir triukšmaujančių vaikų. Visai kitaip jiems nuskambėtų atsitiktinė frazė „kaip gera jausti artimą žmogų ir rūpintis juo“. Nors prasmė ta pati, bet skamba viliojančiai. Prie minties apie šeimą vaikiną reikia vesti labai atsargiai ir išmintingai – taip, kad jis manytų, jog tai yra jo paties idėja.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *