Psichologų patarimai moterims, kurioms nesiseka meilėje

Sėkmė – mistinis dalykas. Negalima sakyti, kad atsitiktinumų nebūna. Tačiau atsitiktinumas – tai nepažintas dėsningumas.

Todėl moterys, kurioms nesiseka meilė, paprasčiausiai nežino šių elementarių taisyklių ir daro tas pačias klaidas pažinties stadijoje.

8 taisyklės moterims, kurioms nesiseka meilė

Niekada nelakstykite paskui vyrą.

Prisiminkite troleibusą, kuris nuvažiavo iš po nosies. Liūdėti neverta: palaukus atvažiuos kitas. Tai vyras savo laimę pražiopsojo, o ne jūs!

Suvokite pagaliau, kas jums reikalingas ir su kuo norėtumėte turėti rimtus santykius.

Juk jūs nesate universali spyna, kurią galima atrakinti bet kokiu raktu. Jūs turite sielą ir savo vertybes. Bet kuris vyras jums tikrai netiks. Jeigu sutinkate prasidėti su bet kuo, tuomet su jumis kažkas negerai.

Neatsiverkite iškart.

Žinoma, jūsų vidinis pasaulis yra turtingas ir įdomus. Jame yra ir šviesių, ir tamsių pusių. Pabuvus ilgesnį laiką vienumoje kyla noras atsiverti kam nors, išsipasakoti viską, kad mus kitas priimtų visiškai. Neskubėkite. Pamažu atskleiskite savo sielą kitam. Atsivėrėte truputį ir stebėkite reakciją. Nustatykite, ar kitas priėmė, ar ne. Jeigu reakcija neigiama arba nulinė, tai atsargiai tęskite atsivėrimą po truputį. Sužinokite, ar tai ne tas žmogus, ar dar buvo per anksti.

Neskubėkite atsiduoti.

Nereikia pulti iškart į vyro lovą. Žinoma, pasitaiko laimingų porų, kurios po audringos pirmosios nakties liko drauge. Bet tai veikiau išimtis nei taisyklė. Todėl neskubėkite. Pirmiausia išsiaiškinkite, kas per žmogus taikosi į jūsų miegamąjį.

Liaukitės savęs gailėtis.

Net jei buvo nesėkmės. O kas jų nepatyrė? Pozicija „manęs niekas nemyli“ nepadės surasti savo meilės ir laimės gyvenime, nes gailėjimasis atima jėgas.

Mylėkite ir gerbkite save.

Saugokite savo vertybes. Gerbkite save už viską, ką darėte, ko pasiekėte gyvenime. Tiesiog mylėkite save dėl to, kad esate. Meilė žmogui padeda jam pražysti ir išsiskleisti kaip žiedui. Nelaukite, kol kitas jus pamils, mylėkite save pačios. Jeigu jūsų širdyje nebus meilės sau, tai niekada jos nepatirsite.

Tapkite meilės šaltiniu.

Ką tai reiškia? Kai kitas žvelgs į jus, jo sieloje turi užgimti meilė. Meilė, o ne geismas. Nepainiokite.

Prieš svajodamos apie santykius su žmogumi, pasistenkite jį gerai pažinti. Dažnai moterys idealizuoja sutiktą vyrą. Pamato jame tai, ko nėra, nebuvo ir nebus. Ir nepastebi jo tamsiosios pusės. Paskui svajonių pavidalas sudūžta atsitrenkęs į realybę ir skaudžiai sužeidžia svajotoją. Žvelkite į vyro portretą ramiai ir protingai.

Išanalizuokite savo praeities klaidas.

Kur buvo tie grėbliai, ant kurio vis užlipdavote? Jūs galite pačios pastebėti besikartojančias klaidas. Pasistenkite analogiškose situacijose elgtis kitaip.

Įsidėmėkite šias taisyklės. Kol nesilaikote jų, tol gyvenimas jums eina pro šalį. Tik nuo jūsų priklauso, ar užmegsite tvirtus santykius su to vertu žmogumi. Prisiminkite, kad atsitiktinumai nebūna atsitiktiniai. Juos nulemia mūsų elgesys, mintys, emocijos ir požiūris į save.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *