Savęs nemylinti moteris

Kaip išmokti save mylėti – labai dažnas klausimas. Ir kartais atrodo, kad pamilti save gali padėti kokie nors psichologiniai ar dar kitokie triukai. Iš tikrųjų viskas labai paprasta. Meilė – tai atsakingi veiksmai mylimo žmogaus atžvilgiu, kurių tikslas – pagerinti gyvenimo kokybę. Ir atitinkamai nemeilė – tai neatsakingi veiksmai savo ir kitų atžvilgių, kurių rezultatas – degradacija ir destrukcija.

Štai keli paprasti dalykai, kurie byloja apie jūsų nemeilę sau.

Jūs žiūrite TV ar sėdite socialiniuose tinkluose vos ne iki paryčių, vietoje to, kad išsimiegotumėte. Šitaip pamažu, kiekvieną dieną griaunate savo organizmą, dėl ko nejaučiate gyvenimo džiaugsmo ir galiausiai prieš laiką „susidėvite”.

Valgote retai ir kenksmingą maistą. Mokslas jau seniai įrodė, kad šiukšlinis maistas tiesiogiai veikia smegenis ir emocijas.

Sėdite, gulite, sėdite, vėl gulite. Judėjimo deficitas sukelia visų organizmo sistemų ir organų sąstingį ir veda į depresiją. Juk viskas, kuo reguliariai nesinaudojate, tampa nereikalinga.

Bendraujate su senais toksiškais draugais, nes kažkaip nepatogu nutraukti ryšius. Bendravimo rate esama žmonių, su kuriais pabendravus, dėl pačių įvairiausių priežasčių jaučiatės blogai. Tačiau vis tiek bendraujate, kad atrodytumėte gera jų akyse ir elgtumėtės „padoriai”.

Leidžiate tėvams brautis į savo asmeninę erdvę. Jūs suaugusi moteris, tačiau mama kasdien skambinėja arba aplanko ir jūs priimate svarbius sprendimus, remdamasi jos, o ne savo nuomone, kad jos neįžeistumėte, „juk ji mama”.

Daug svajojate ir nieko nedarote. Taip, gyvenime daug visko puikaus ir nuostabaus, tačiau tai ne jums. Jūs juk tikite likimu, ir laukiate dovanų iš jo, o ne iš savęs, teisingai?

Skundžiatės ir aimanuojate. Viskuo ir visada. Ir jums išties atrodo, kad tai teisinga, kad viskas aplinkui blogai.

Nepastebite aplinkinio pasaulio. Gyvenate, įjungusi autopilotą, neįsižiūrite į gamtą, žmones. Jau seniai nusprendėte, kad ir taip žinote viską pasaulyje. Visas gyvenimas – į darbą ir atgal į namus, pasaulis pilkas, ir taip – diena po dienos.

Manote, kad su jumis kažkas negerai ir kenčiate. Taip, jūs savimi nepatenkinta ir žinote, kad turite daug trūkumų, tačiau taip pat žinote, kad keistis labai sunku ir jums tai nelemta, kadangi jūs kenčiate! Juk kentėti malonu mūsų kultūroje, visi taip daro, bus apie ką ir su toksiškomis draugėmis paaimanuoti.

Gyvenate santykiuose, kurie blogi, dirbate darbe, kuris nepatinka.

Pasitikrinkite save, kiek punktų jums tinka.

Ir darykitės išvadas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *