Sėkminga moteris ir laiminga moteris

Kas yra sėkminga moteris? Kokia ji?

Dažniausiai mūsų visuomenėje manoma, kad sėkminga moteris yra jauna ar vidutinio amžiaus, veikli, ryški, gerai save prižiūrinti, pasiturinti. Pasižymi lyderio savybėmis, puikiais analitiniais įgūdžiais, siekia aktyviai tobulėti ir dirbti, savarankiška ir stipri dvasia.

Jei į interneto paieškos eilutę įvedate frazę „sėkminga moteris“, pamatysime visą armiją veiklių, energingų moterų su nešiojamu kompiuteriu ir telefonu rankose. Jos kažkur lekia, skuba paskui savo kaip taisyklė kokią nors grynai materialią svajonę, apsirengusios griežtais kostiumais. Jos į tave nežiūri, jos susikoncentravusios į kažką be galo svarbaus, bijo pražiopsoti kokį nors šansą.

Joms ganėtinai sunku ir nepaisant to, stačia galva puolė į grynai vyrišką žiaurios konkurencijos ir pagal džiunglių įstatymus veikiantį pasaulį. Jos pasirengusios kovoti ir ginti savo teises, teises į valdžią, pinigus, statusą, laimę. Jos sėkmingos!

O kaip atrodo laiminga moteris?

Ji plazda tarsi drugelis tarp lauko gėlių, virš šilto jūros smėliuko. Gyvena ramybėje, šildosi saulės spinduliuose. Ji šypsosi ir ilsisi. Ji miške, lauke, prie ežero, prie jūros. Ir visada su lengva, plazdančia suknele, kuri netrukdo judėti. Ši moteris jauna, ji skrieja ant meilės sparnų, jos namai kupini meilės ir gerovės, šiuose namuose – mylimas vyras, mylimi vaikai. Ji laiminga!

O ką daryti, jei moteris neturi perspektyvaus darbo? Jei nėra statuso, lyderio savybių ir netgi griežto kostiumo? Ji nesėkminga?

O ką daryti, jei moteris neištekėjusi, neturi vaikų ir šviesios suknelės, o už lango – šalta ir pilka? Viskas… Bėda… Nelaiminga…

Štai taip gimsta stereotipai, štai šitaip į protus prasiskverbia klaidingos, destruktyvios mintys, įleidžia ten savo šaknis ir ima nuodyti gyvenimą. O juk sėkmė ir laimė yra kiekvienam ir kiekvienai individuali! Laimė – tai asmeninis subjektyvus jausmas. Ir kiekvienas žmogus turi savų sėkmės kriterijų! Būtent tai svarbu suprasti, o paskui pradėti dirbti su savimi, atpažinti tas bjaurias, neefektyvias ir destruktyvias nuostatas, nukenksminti jas, pakeisti sveikomis.

Laimė – tai įgūdis. Jo galima išmokti. O būti sėkmingu žmogumi – absoliučiai pasiekiamas tikslas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *