Stiprios moters prakeikimas

Labai gaila, bet tokių moterų milijonai. Tokių, kurios pasirinko sau į gyvenimo draugus silpną vyrą. Turėkite galvoje: tik greta silpno vyro moteris priversta tapti stipria. Nepriklausoma, savarankiška, tempiančia viską ant savo kupros. Dėl nesugebėjimo pasirinkti vyro, moteriai nelieka nieko kito, kaip tik didžiuotis faktu, kad savarankiškai tempia vagoną su šeima, vaikais ir dar giminaičių pulku. Jos nepamiršta pabrėžti, kad tokios moterys būtinai protingos ir dėl to, sutikusios stiprų vyrą, leis sau prabangą atstoti jam už nugaros.

Tačiau taip nenutiks. Nes jūsų jėga tampa tuo pat metu ir jūsų prakeikimu. Jūs nė už ką neleisite sau pasikliauti vyru. Po visų pastangų, išeikvotų jėgų ir resursų, vyras jums paprasčiausiai nustoja būti reikalingas. Vienintelis žmogus, kuriuo jūs nuo šiol pasitikite – tai jūs pati. Ir daugiau niekuo, niekada, nė už ką. Visa tai nesunku perskaityti jūsų tuščiame, šaltame žvilgsnyje.

Štai tokie pikti gyvenimo juokai – tuo metu, kai pradedate gailėti „tų menkystų”, jūs pačios tampate apgailėtinomis, nes pačios to nepastebėdamos, pavirtote… diedais. Kaip tik dėl esu linkusi teigti, kad neleisite sau atsistoti stipriam vyrui už nugaros. Kam jums dar vienas vyras, jeigu vienas iš jų jau gyvena jūsų viduje?

Jūs pradeda nuvertinti ir menkinti visus vyrus aplinkui. Kodėl? Todėl, kad kažkada labai seniai dėl savo neišrankumo įsimylėjote į žemo rango vyrioką, manėte, kad viskas susiklostys ir bus jums laimė neišpasakyta. O laimė truko neilgai. Paaiškėjo, kad jis sugebėjo tik gražiai pakalbėti, tik tuščiais žodžiais prisiekinėjo viską padaryti tavo labui.

Laikas bėgo, pažadai liko neištesėti. Kol jis ramiausiai drybsojo ant sofos, jus kankino nemiga ir mintys apie tai, kad nematysite ne tik kad laimingo, bet netgi gero, daugmaž pakenčiamo gyvenimo. Tačiau vis tikėjotės, apsimetinėjote, žaidėte, kartais apiberdama kaltinimais, tarkavote, kovojote už laimę – kad tik jis pasikeistų. O jis nepasikeitė.

Jūs matėte, kaip kažkuri jūsų draugė gyvena laimėje ir gerovėje. Juk yra, pasirodo, vyrų, su kuriais norisi gyventi! Stiprūs, savarankiški, neverkšlenantys. Tarytum garvežiai, žinantys, kurlink pūškuoja. Tačiau širdies gilumoje jūs jau nebetikite šiuo gražiu paveikslu. Jau pradėjote įtarti, kad draugės apsimetinėja, kad ne viskas taip gražu jų šeimose. Tiesiog jos apie tai nekalba.

Kartais jūs netgi sutikdavote stiprių vyrų. Jie suaudrindavo jumyse kažką tokio instinktų lygmenyje. Tačiau tuo metu viduje jau gerokai paaugo jūsų vidinis vyrukas ir ėmėte jausti, kad su stipriais vyrais jums nieko nesigaus. Juk jų neįmanoma kontroliuoti. Jūs supratote, kad jeigu jis nutars tapti neištikimu, tai taip ir atsitiks ir jums atiteks tylinčios ožkos vaidmuo. Jūs žinojote, kad tapsite priklausoma nuo jo, o skandalai, kuriuos galite užtaisyti, neduos jokių rezultatų.

Sekantis etapas – jūs išspiriate lauk iš savo gyvenimo mazgotę, su kuriuo iki šiol gyvenote ir kurį galbūt netgi mylėjote. Pasiliekate viena. Su vaiku ant rankų. Su palengvėjimu atsikvepiate. Galbūt kelis kartus paverkiate į pagalvę, nusigeriate iš sielvarto ir spjaunate į juos visus. Dabar jums jie nereikalingi. Jūs mąstote kaip plėšrūnė. Niekam neatsiveriate, nedemonstruojate savo abejonių ir tikrų jausmų. Tikite, kad niekas neturi žinoti, kokia esate iš tikrųjų.

Anksčiau ar vėliau jūs pasieksite, ko norėjote. Šiame etape išmoksite virtuoziškai žongliruoti savo emocijomis, tampyti už virvučių aplinkinius vyrus darbe ir šiaip gyvenime. Dar labiau nuvertinsite visus tuos santykius ir meiles seiles. Jums atrodys, kad tik jūs viena suprantate ir pastebite, jog visi aplinkui tiktai vaidina ir apsimetinėja. O baisiausia – jūs pradėsite sau patikti. Pradėsite gerbti savo vidinį „diedą”. Pamilsite save: stiprią, nepriklausomą, šaltą, valdingą ir… niekam nereikalingą. Ir būtent nuo šio momento jau nebegalėsite sugrįžti atgal.

Tai…

Tai ir bus…

Tai ir bus jūsų…

Tai ir bus jūsų prakeikimas.

Kas nutinka stiprioms moterims? Jos paprasčiausiai pavirsta „diedais”.

Tai visiškai nereiškia, kad dabar jūs niekam nereikalinga. Jus myli! Juk jūs tai žinote! Jus visada myli ir jūsų laukia vyrai. Tiktai – silpni vyrai. Nes jumyse esama to, ko jiems, vargšeliams, taip trūksta – jūs turite jėgos ir stiprybės.

Jeigu atpažinote šiame aprašyme save, pažvelkite į veidrodį ir pasibaisėkite tuo jūsų viduje lindinčio „diedo” žvilgsniu. Tai pirmas dalykas, nuo kurio jums vertėtų pradėti, jei vis dar rusena noras tapti normalia moterimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Stiprios moters prakeikimas”

  1. Smagus straipsnis!
    Taip …tai yra tiesa,gyvenimiška,moteriška tiesa.
    Veidrodis jau čia nepadės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *