Trys moteriškos frazės, kurių negalima ignoruoti

Labai dažnai moteriški žodžiai turi savyje ne tik kokią nors paslėptą prasmę, bet ir labai daug emocijų. Juk moterys priima sprendimus, pasiremdamos emocijomis. O žodžiai, kuriuos jos sako, yra jų emocijų, jaučiamų tam tikru konkrečiu momentu, atspindys.

Todėl labai svarbu įsiklausyti į tai, ką kalba moteris, tačiau daryti tai reikia ne tam, kad besąlygiškai jai paklustumėte, o tam, kad suprastumėte jos emocijas ir jos požiūrį į jus. Daugelis vyrų dažnai praleidžia pro ausis, ignoruoja kai kurias frazes, o jose slypi labai gili prasmė.

Moterų frazės, kurių negalima praleisti pro ausis

Vyras, įsimylėjęs moterį, dažnai nekreipia dėmesio į tai, ką kalba mylimoji. O jeigu ir kreipia, tai koncentruojasi visai ne į tuos dalykus, į kuriuos reikėtų. Dėl to galiausiai vyrui moters elgesys tampa nesuprantamas, visiškai nenuspėjamas, o tai gali sukelti pačių liūdniausių pasekmių.

1. „Tu – ne vyras”

Šiai frazei labai svarbus kontekstas. Jei moteris ją sako, norėdama priversti jus ką nors padaryti, vadinasi, ji banaliai manipuliuoja. Be to, jeigu ji tai daro nuolat, reiškia, jūs patys labai noriai ant tokios manipuliacijos užkimbate.

Taip pat ši frazė gali skambėti kontekste, kad „tu gi vyras”, tai tu ir spręsk, ką mums reikia daryti. Ir čia taip pat verta atkreipti dėmesį į pačią situaciją. Jeigu tai vyksta kontekste, kai iš jūsų reikalaujama išspręsti problemą, tai vėlgi – primityvi manipuliacija.

Ši frazė taip pat gali būti pasakyta tokiomis aplinkybėmis, kai tarsi ir patvirtinama jūsų, kaip vyro, nuomonės svarba. Būtent šiuo atveju galima laikyti, kad frazė neturi toksiškos potekstės.

2. „Aš abejoju savo jausmais tau”

Yra viena labai paprasta taisyklė, kurios laikydamasis kiekvienas vyras bus maksimaliai ramus ir laimingas santykiuose. Taisyklės esmė yra ta, kad gyventi reikia tik su ta moterimi, kuri 100 % nori būti su jumis.

Kai moteris išreiškia abejonę, kad nori su jumis matytis ir kurti santykius, ar, tuo labiau, prisipažįsta, kad negali pasirinkti tarp jūsų ir kažkokio kito vyro, jums reikia padėti jai priimti sprendimą. O jeigu konkrečiai – paskatinti ją pasirinkti ne jus.

Tačiau vyrai dažnai moters abejones vertina kaip iššūkį. Abejonės priimtinos santykių pradžioje ir tik tuo atveju, jeigu jos nėra labai ryškios ir yra grynai formalaus pobūdžio. Tačiau jei šios abejonės kyla po ilgo bendro gyvenimo laikotarpio, turėtumėte susimąstyti apie tai, kad šiems santykiams atėjo pabaiga.

Kaip minėjau anksčiau, jei moteris jumis abejoja, ji netrukus bus linkusi jus palikti.

3. „Aš neprivalau to daryti”

Atsargiai reikėtų elgtis su tomis moterimis, kurios santykiuose stengiasi elgtis pagal šablonus. Tai reiškia, kad jos laikosi nerašytų taisyklių, kurias diktuoja visuomenė. Šios taisyklės santykiams dažniau kenkia, o ne juos stiprina.

Pavyzdžiui, moteris pareiškia, kad į pasimatymą ji gali ir netgi privalo vėluoti, kadangi ji moteris. Arba duoda suprasti, kad privalo būti nepasiekiama, atseit, tokios taisyklės.

Dar labiau apgailėtinai atrodo situacija, kai moteris pareiškia, kad ji neprivalo nieko daryti vyro labui, kadangi kol kas neturi žiedo ant piršto. Vadinasi, jis jos nevedė, todėl ji jam nieko neprivalo.

Būtina suprasti, kad šiuo atveju turite reikalų su moterimi, kuri ateityje nuolat jumis manipuliuos. Ji tai daro per vyro kaltės jausmą, vadovaudamasi išgalvotomis taisyklėmis.

Verta pasisaugoti tokių moterų, kadangi santykiuose su jomis niekada nesijausite komfortiškai ir ramiai. Juk ji jums nieko neskolinga, o štai jūs jai būsite viską skolingas ir viską privalėsite. Nes normalioje meilėje ir adekvačiuose santykiuose nėra nei „skolų”, nei” tu privalai!”

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *