Vertingiausia moters savybė, kuri daro ją laimingą

Dauguma mano, kad svarbiausia yra grožis arba protas, arba ir viena, ir kita kartu. Dar kiti pasakytų, kad svarbiausia – geraširdiškumas ir sugebėjimas užjausti kitus. Ir kiekvienas būtų iš dalies teisus, tačiau yra dar viena savybė, kuri ir bus pagrindinis veiksnys moteriai, norinčiai jaustis tikrai laiminga, gyventi sąmoningą ir harmoningą gyvenimą.

Taigi, svarbiausias dalykas, kurį turi moteris ir kuris daro ją kitiems tokią patrauklią ir viliojančią – tai vidinis, tvirtas ir nepajudinamas ramybės bei santarvės jausmas. Tai nereiškia, kad ji negali išgyventi emocijų ir visada būna rami bei atsiribojusi. Tikrai ne.

Tai pirmiausia reiškia, kad ji yra tvirtai įsitikinusi, kad viskas su ja gerai ir kad viskas bus būtent taip, kaip reikia ir susiklostys jai geriausiu būdu. Kad ji yra patikimai saugoma aukščiausių jėgų. Ir tą ji jaučia, vadinasi, jai nėra ko be reikalo jaudintis ar panikuoti.

Todėl ji tiesiog ramiai mėgaujasi savo gyvenimu ir nuolat nusiteikusi išgyventi kažką tikrai nuostabaus, ką padovanos jai kiekviena diena. Ji sugeba pastebėti tai ir moka būti dėkinga už viską, ką turi, todėl kasdien gauna vis daugiau. Ji vidujai turtinga ir pripildyta – ji laiminga čia ir dabar.

Tokia moteris pasitiki savimi, tačiau nėra arogantiška ir egoistiška. Ji spinduliuoja gerumą, taiką, santarvę ir ramybę. Ji moka mylėti ir dalytis savo šiluma su kitais. Ir tai daro ne iš vienišumo jausmo, o atvirkščiai, – iš meilės pertekliaus jos viduje, ir savo vertingumo pojūčio, pasitenkinimo savimi ir vidinės pilnatvės. Ir tai jaučia kiti, tai yra per daug nuoširdu, kad būtų galima kaip nors suvaidinti.

Atsidūrę šalia tokios moters, jūs ir patys tarytum pražystate, įkvėpti jos pavyzdžio ir gyvenimo būdo. Tokia moteris neprisiriša per anksti prie vyro, su kuriuo susipažįsta ir pradeda susitikinėti. Ji neturi tam jokios būtinybė, nes yra laisva ir nekankinama baimės likti vienai, todėl elgiasi natūraliai ir būna atsipalaidavusi.

Ji visada būna tokia, kokia yra, ir nesistengia visais įmanomais būdais patikti vyrams.

Jai to nereikia, nes ji tvirtai įsitikinusi, kad viskas vyksta, kaip reikia ir kad tai, kas jai skirta, nuo jos niekur nepabėgs. Ji puikiai žino, kad tikrai yra verta to, kad ją mylėtų būtent tokią, kokia ji yra jau dabar, o ne tada, kai ji nuolat visur stengsis įsiteikti vyrui.

Tokia moteris niekur neskuba, juk viskam savas laikas. Ir ji tiksliai žino, kad jai skirtu laiku būtinai sutiks sau artimą ir brangų žmogų, jeigu jo dar nėra. O kol kas ji tiesiog mėgaujasi savo gyvenimu ir renkasi. Taip, būtent renkasi.

Laiminga ir savimi pasitikinti moteris visada turi pasirinkimą – kaip jai gyventi ir su kuo susitikinėti. Prisiminkite tai ir būkite laimingos bei mylimos!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *