Vyras – tai jums skirtas padidinamas stiklas

Tai, ką transliuojate santykiuose su vyru, jis ir atspindi. Tai gali būti ir jūsų laimė, ir jūsų problemos. Dėl to poroje tokie svarbūs yra nuoširdumas ir atvirumas. Juk įtemptos artimo žmogaus emocijos neapgaus. Būkite sąžininga su savo vyriškiu, turėkite pagarbos tiek sau, tiek jam.

Mielosios moterys, supraskite vieną labai paprastą ir svarbų dalyką: jūsų vyras – kaip padidinamas stiklas, kuris visų pirma parodo jūsų pačios vidinę būseną. Kitaip sakant, net jeigu išoriškai puikiausiai atrodote, tačiau viduje jums labai blogai ir visiškai savimi nepasitikite – jūsų vyras tai jaučia ir atspindi.

Jis taip pat atspindi jūsų skausmą ir vidines problemas. Juk pasąmonės lygmenyje jūs visa tai transliuojate pasauliui ir visų pirma partneriui, artimiausiam žmogui. Dėl to nereikia apsimetinėti ir, pavyzdžiui, mėginti išspausti iš savęs džiaugsmą ar šypseną, jei širdyje katės draskosi. Būkite sąžininga su savimi ir savo vyriškiu, gerbkite save ir jį.

Kam apskritai apgaudinėti save ir visus aplinkui?

Tai labai nenuoširdu ir nenatūralu, dėl to pasistenkite leisti sau būti savimi ir jausti tai, ką konkrečiu momentu jaučiate. Nespjaukite į savo emocijas, juk netgi skausmas gali duoti jums naudos.

Taip jums nepasigirdo, tai iš tiesų įmanoma.

Juk būtent tai, kas labiausiai skaudina, kur jums baisiausia yra kaip tik tas dalykas, ta vieta, kur jums reikėtų pasukti. Tai jūsų augimo ir tobulėjimo zona. Dėl to negesinkite savo emocijų, įsiklausykite į jas.

Ką jos jums sako?

Apie ką jos byloja?

Apie kokį skausmą, koks tai jūsų kūno signalas?

Ir jau tada, kai tai suprasite – ženkite į laimę ir vidinę harmoniją.

Tas pats pasakytina apie savivertę – jūs nepasitikite savimi, reiškia, vyras tai jums parodo. Jūs laiminga ir žinote, kad esate nuostabi ir verta geriausio – vyras nešioja jus ant rankų. Viskas ganėtinai paprasta ir tuo pat metu sudėtinga. Dėl to visada pradėkite nuo savęs. Tik atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip su jumis elgiasi jūsų vyras.

Nes kartais galima parodyti jam, kaip su jumis galima elgtis, o kaip – ne, jūs galite gerbti ir mylėti save ir jį, bet vyras vis tiek neatsako jums analogišku elgesiu su jumis. Tokiu atveju geriau paleisti vienas kitą ir gyventi savus gyvenimus. Viskas – į gera, juk jūs žinote, kad esate verta meilės ir laimės. Vadinasi, taip ir bus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *