Kai vyrai nekalba

Kartais vyrų kalbos aparatas išsijungia, o mums, moterims, lieka tik spėlioti, kodėl? Pabandykime išsiaiškinti, kodėl vyrukai nekalba apie jausmus, neaptarinėja problemų ir apskritai mažai šneka.

Nekalba apie jausmus

Kai kalbama apie jausmus, vyrus apima beviltiškas nebylumas – o moterys dievina žodžio „meilė“ vartojimą ir visus panašius žodžius. Vis dėlto pasvarstykime, ką tas žodis reiškia moterims ir ką – vyrams.

Kai moteris sako: „Aš tave myliu“, ji tarytum pareiškia: „Aš tavo, ir visa, kas priklauso man, nuo dabar tavo, įskaitant ir varvantį virtuvės kraną.“

Vyrų „Aš tave myliu“ reiškia: „Viskas. Pakliuvau. Dabar turiu ja rūpintis, pildyti visas jos kvailas užgaidas ir užsiversti ant savo pečių visas jos problemas – nuo skausmingų mėnesinių iki hipotekų“.

Taigi ar verta įsižeisti, jei vyrui taip sunku ištarti šiuos žodžius?

Nekalba apie problemas

Psichologai tikri: hipertrofuoto vyriškumo priežasčių reikia ieškoti vaikystėje. Mokykloje simpatijas mergaitei galima reikšti tik vadovėliu, triukšmingai užplojamu jai per galvą, verkti griežtai draudžiama, o pasiskųsti mokyklos daktarui pilvo skausmais tolygu užsiklijuoti sau etiketę „aš – mamos sūnelis“.

Apie problemas kalbėti nereikia, jas reikia tylint ir greitai spręsti, kol niekas jų nepastebėjo – štai kaip mąsto daugelis vyrų.

Nekalba lovoje

Galbūt jis nenori pasirodyti neišauklėtas, juk apie seksą galima kalbėti vartojant arba vien medicininius terminus, arba nešvankybes… Dar viena vyrų tylėjimo priežastis panašioje situacijoje gali būti fiziologinės ypatybės: juk vyrai, skirtingai nei moterys, nesugeba daryti kelių darbų vienu metu.

Išvis nekalba

Vakare jūs pasakojate draugui apie viską pasaulyje, o jis atsakinėja „taip“ arba „ne“. Supraskite jį, juk jo dienos žodžių norma daugiau nei dukart mažesnė nei jūsų. Jei moteris per dieną ištaria apie dvidešimt tūkstančių žodžių, tai vyras – tik aštuonis.

O dabar įsivaizduokite, kad ryte jūsų vyras kalbėjosi su vadovu, ir to pokalbio metu jam teko dvidešimt kartų pakartoti: „Kaltas ne aš, o tarpininkai“. Paskui jis pietavo su kolega ir atsakė į dešimtis telefono skambučių. Paskaičiuokite, kiek gi žodžių liko mylimajai – jums?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *