Kaip apie vyrą viską sužinoti per 10 minučių?

Kad suprastumėte, koks iš tikrųjų yra jūsų Šaunusis, visai nereikia su juo bendrauti ilgą laiką. Viską, kas svarbiausia, galima nesunkiai sužinoti per 10 pirmojo pasimatymo minučių. Atsakymus į klausimus apie pomėgius, įpročius ir polinkius gali pateikti slapti jo charakterio bruožai. Kiekvienas atsakymas į pačius nekalčiausius klausimus apie jį papasakos labai daug, reikia tik žinoti, ko klausti ir ką reiškia atsakymas į kiekvieną iš užduotų klausimų.

Sužinokite apie:

…jo mėgstamą sporto šaką: sportininkai – vienišiai (bėgikai, plaukikai) rūpestingai saugo savo nepriklausomybę ir linkę leisti laiką vienatvėje. Komandinių sporto žaidimų mėgėjai linkę varžytis – ir ne tik žaidimo aikštelėje, bet ir gyvenime, o tiems, kam sportas apskritai neįdomus, būdingas nepriklausomas mąstymas ir jautri prigimtis, rašo „Ledi“.

… tai, su kuo jis draugauja: vyras, kuris su tais pačiais žmonėmis draugauja jau daug metų, užsitarnavo medalį už ištikimybę, bet taip pat gali pasirodyti esąs naujovių priešininkas, nemėgstantis permainų. Be to, jums teks apsišarvuoti kantrybe, nes prireiks laiko užsitarnauti jo pasitikėjimą.

O jei jūsų potencialus kavalierius bičiuliaujasi su visais iš eilės – bendradarbiais, buvusiais bendraklasiais, kaimynais ir panašiai – tuomet galite nedvejodama važiuoti su juo į savo trečios eilės pusseserės dukterėčios antros eilės dėdės vestuves – jis tokioje aplinkoje tikrai nebus susikaustęs bei užsidaręs. Toks vaikinas lengvai adaptuojasi naujoje situacijoje ir nesunkiai atranda sąlyčio taškų su naujais pažįstamais.

…tai, kaip jis apmoka sąskaitas: vyras, kuris nesimuistydamas iš kišenės ištraukia kredito kortelę, yra ambicingas ir savimi pasitikintis. Jis turi užsibrėžęs tikslų, susijusių su asmenine gerove ir – be jokios abejonės – šiuos tikslus įgyvendins.

Vyrukas linkęs atsiskaityti grynais? Vadinasi, priešais jus savarankiška, nepriklausoma asmenybė – tokį sunku įvaryti į kampą.

Jo kišenėse vėjai pučia? Priešais jus žmogus, kuriam patinka atsakomybės naštą perkelti kitiems ant pečių.

…tai, kaip jis linkęs bendrauti: jei jūsų išrinktasis linkęs su jumis bendrauti elektroniniais laiškais, jis – kietas riešutėlis. Tas faktas, kad jis renkasi tokį bendravimo būdą, kuris suteikia galimybę redaguoti savo žodžius, nurodo, kad jis galbūt nenori parodyti, koks yra iš tikrųjų.

Žmogus, linkęs bendrauti greitosiomis žinutėmis (SMS, Skype ir panašiai) nuolat sieks jūsų dėmesio, jam būtini nedelsiami įrodymai, kad apie jį galvojate. Telefoninio bendravimo mėgėjas yra kiek senamadiškas, jam patinka, kai viskas būna „pagal taisykles“, bet jis nebijo intymių pokalbių.

…jo mėgstamą moteriškos aprangos stilių: jei jam norėtųsi matyti jus apsivilkus džinsus ir marškinėlius, tuomet susitikinėjate su žemišku, paprastu žmogumi, kuriam greta savęs norėtųsi matyti tokią pat panelę.

Jei jis labiau atkreipia dėmesį į damas, nuo galvos iki kojų apsirėdžiusias dizainerių kurtais drabužiais, tuomet jis daugiausiai dėmesio skiria prestižui. Bet atsargiai: pinigai gali būti vienintelė tikra jo aistra.

O jei jam patinka panelės, apsirengusios Carmen Electros stiliumi, tuomet iš santykių jis tikisi tik savo ego patenkinimo.

…jo vairavimo stilių: jei jis mosikuoja rankomis, kitiems eismo dalyviams „dedikuoja“ savo gestus, tuomet tikriausiai jis turi elgsenos ir nekontroliuojamo agresyvumo problemų.

Toks elgsenos tipas pageidautinas agresyvioje verslo aplinkoje, bet jokiu būdu ne asmeniniuose santykiuose. O jei jam net sudėtingose eismo situacijose pavyksta išsaugoti budistišką ramumą, tuomet jis tikrai žino, kas yra savikontrolė.

…jo tvarkingumą: tvarkingumas gali būti skirtingas. Vyras, panešiotas kojines sudedantis į krepšį skalbiniams – tai viena, o vyras, švarias kojines savo stalčiuje susidėliojantis pagal spalvas – tai jau kas kita.

Tvarkinguolis būna pernelyg išrankus, kad su juo būtų iš tiesų linksma. Vyras, kuris apskritai yra tvarkingas, bet leidžia šiek tiek betvarkės, yra atviresnis, labiau atsipalaidavęs. Bet jei jo vonioje niekada nebuvo švaros priemonių, tai jis arba infantilus, arba tiesiog siaubingas tinginys.

…jo brolius: jei jūsų kavalierius yra vyriausias brolis šeimoje, tuomet jis pasirengęs prisiimti atsakomybę ir atsakyti už savo poelgius. Jauniausias brolis paprastai būna kūrybingas ir šiek tiek nepaklusnus. Vidurinis brolis jausmingas ir reikalauja daug dėmesio.

…tai, kaip jis viešai parodo savo jausmus: jei jis viešose vietose prisiklijuoja prie jūsų lyg vantos lapas prie minkštos vietos, o savo jausmus rodo karštais apsikabinimais ir bučiniais, kurie labiau tinkami intymiai miegamojo aplinkai, tuomet jis tikriausiai aplinkiniams vyrams signalizuoja: „Nesiartinkite. Tai mano!“.

Toks elgesys ne kas kita, kaip vidinio nepasitikėjimo savimi ženklas. Beje, vyras, kuris viešose vietose netgi nesistengia jūsų apkabinti, nepasitiki arba jūsų jausmais, arba savo. Viešas jausmų reiškimas – savotiškas pareiškimas „Mes esame kartu“. Jei jis turi kokių nors abejonių, tai stengsis išlaikyti atstumą.

…tai, kaip jis žiūri į jūsų akis: vyras, vengiantis akių kontakto, gali pasirodyti esąs toks žmogus, kuriuo pasitikėti negalima. Jei pokalbio metu jis tiesiog ryja jus savo žvilgsniu, tai galbūt jis nori jus sugluminti. O štai „slystantis“ žvilgsnis, kuomet jis žiūri jums į akis ir lyg susigėdęs nukreipia žvilgsnį rodo, kad jam patinkate.

…tai, kaip jis kalba: jei jis kalba greitai, tuomet jis energingas, spontaniškas, bet šiek tiek savimyla. Tas, kurio kalba yra švelni ir negreita, pasižymi paprastumu, stabilumu. Beje, iš tokio žmogaus nereikėtų tikėtis jokių siurprizų.

Toks 10 minučių testas gali padėti daug ką suprasti apie būsimą išrinktąjį, tačiau apie kai kuriuos dalykus sužinosite vėliau, tik po tam tikro bendravimo laiko – pavyzdžiui, ar jis ištikimas, ar laikosi garbės žodžio ir pan.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *