Kaip susigrąžinti energiją iš nebeegzistuojančių santykių?

Praeitis gali ir toliau siurbti iš jūsų energiją…

Kaip susigrąžinti energiją iš praeities įvykių ar santykių? Kad jaustumėtės pilnaverčiai ir pajustumėte savo jėgą, labai svarbu tapti visaverčiais tikrąja to žodžio prasme. Ir tai nėra tušti žodžiai! Nepilnavertiškumas yra tada, kai jaučiatės susiskaldęs, palūžęs, jaučiate, kad jums kažko trūksta, pasineriate į priklausomybes ir įpareigojančius santykius.

KAI JŪS ESATE SUSISKALDĘ Į ATSKIRAS DALELES

Taip atsitinka, kai žmogus praranda dalelę savęs, palikdamas ją praeities santykiuose, vietose, įvykiuose ir patirtose traumose. Ar jums pažįstamas šis jausmas? Jei kai kuriais momentais atpažįstate save, tikėtina, kad jumyse yra kitų asmenų dalelių, kurias gavote mainais iš praeities įvykių ar artimų santykių dalyvių. O jūsų dalelės yra pas juos. Tarsi būtumėte čia, ir tuo pat metu psichologiškai ar emociškai tuose įvykiuose ir santykiuose.

Siūlau jums būdą, kaip atgauti savo energiją, jėgas ir nukreipti jas į norimo gyvenimo kūrimą.

KODĖL SVARBU SURINKTI SAVE Į VISUMĄ

Iš savo patirties žinau, kad kai tiksliai žinote viską apie kitą žmogų – ką jam reikia daryti, kaip jis jaučiasi ir kaip jam padėti, o apie save beveik nieko nežinote, tai tikras ženklas, kad jūsų dalys išsibarsčiusios į skirtingas puses.

Pradedate gyventi kažkieno kito gyvenimą, pamiršdami savąjį. Būtent taip man kartą nutiko su artimu draugu, buvusiu mylimuoju ir net mirusiu šunimi.

Norint susigrąžinti laimės pojūtį, svarbu visiškai atkurti ryšį su savimi, surinkti visas sielos daleles ir integruoti jas į save, surinkti savo asmenybės branduolį.

Šioje būsenoje galite išgirsti savo troškimus, poreikius bei sielos balsą.

Jei susigrąžinsite dalį savo sielos, energijos, jėgų, o kai kuriais atvejais ir gebėjimų bei talentų, kuriuos nesąmoningai perdavėte kitiems, kai jie jumis rūpinosi, tada suprasite, ko jums iš tiesų reikia, ir pirmiausia pajusite save, savo sielą bei kūną ir išgirsite tai viduje.

Kaip tai pasiekti? Siūlau išbandyti šį metodą.

KAIP SUSIGRĄŽINTI ENERGIJĄ

Sudarykite sąrašą visų įvykių, žmonių ir vietų, kurie, jūsų manymu, atima jūsų energiją. Būkite tikri, jūs prisiminsite būtent tai, dėl ko ir verta padirbėti.

Tada galėsite papildyti ir išplėsti sąrašą.

Tiems, kurie negali pamiršti mirusio artimo žmogaus

Įsivaizduokite šiame sąraše esantį mylimą žmogų, kurio nebėra gyvo, bet su kuriuo jus vis dar sieja stiprus ryšys. Prisimindami tą žmogų jaučiatės išbalansuoti: labai liūdni, negalite susitelkti į įprastą veiklą, esate apimti įvairių jausmų.

Įkvėpkite savo daleles iš jo įvaizdžio, iškvėpdami grąžinkite jo energiją ir sielos fragmentus.

Tiems, kurie negali pamiršti traumuojančios praeities situacijos

Įsivaizduokite traumuojančią situaciją praeityje. Suraskite tą savo dalį, kuri ten įstrigusi, bijo ir yra vieniša.

Pašaukite ją pas save, pasakykite, kad dabar galite ja pasirūpinti, įkvėpkite ją į save. Pajuskite, kaip tapote vienu kūnu su ja.

Tiems, kurie negali pamiršti mylimo žmogaus, su kuriuo išsiskyrė

Įsivaizduokite buvusį mylimąjį, kurio negalite pamiršti, ir iki šiol jaučiate aiškų ryšį su juo.

Pasakykite jo dalelei, kad esate pasirengęs su juo atsisveikinti ir pradėti naują gyvenimą su kitu žmogumi. Paprašykite jo atiduoti jums tai, kas jums priklauso, ir grąžinkite jam jo energiją.

Įsivaizduokite, kaip vyksta šis keitimasis, stebėkite visą procesą iki galo. Jei turite kartu bendrų interesų, padalykite juos į du ar tris etapus.

Tą patį padarykite ir su buvusiu darbu, į kurį įdėjote visą savo širdį ir sielą (ar dabar supratote, kad darbe tai daryti kenksminga?), su draugais, su kuriais jau seniai nepalaikote ryšių, bet anksčiau buvote labai artimi.

Tai gali būti net atostogų vieta, kuri jums padarė didelį įspūdį. Įkvėpkite savo sielos dalelių ir iškvėpkite dėkingumo.

Tą patį atlikite su mama, tėčiu, kitais giminaičiais, su kuriais gyvenate atskirai. Tą patį būtinai padarykite ir su savo oponentais. Su tais, su kuriais turėjote konfliktą, taip pat bus labai naudinga tai padaryti.

Nes stiprių emocijų metu jų kryptimi išsiskiria energija ir dėmesys, todėl prarandama jėga.

Atimkite galią iš nereikšmingų, neišsipildžiusių troškimų. Ten yra didžiulis jūsų energijos rezervuaras. Nepamirškite savo augintinių.

Kai kurie specialistai mano, kad nereikia to daryti su sutuoktiniu ir vaikais – mūsų energija ir taip kasdien maišosi, ypač miego ir sekso metu. Be to, tam tikra prasme esame viena didelė struktūra – šeima.

Yra ir kita nuomonė: ir su tais, su kuriais gyvenate po vienu stogu, turėtumėte periodiškai atlikti visišką pasiskolintų dalelių grąžinimą. Paeksperimentuokite. Atraskite sau priimtiną variantą.

Pirmasis variantas man atrodo objektyvesnis.

Šią praktiką reikia atlikti ne vieną ar du kartus, bet pageidautina ją reguliariai kartoti visą gyvenimą.

Skirkite keletą minučių per dieną šiems mainams ir patikėkite, netrukus pasijusite visaverčiai ir pasitikintys savimi, o jūsų energetinis kūnas taps tankesnis. Bus galima tiksliau ir lengviau suprasti, ko iš tiesų norite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *