Kaip sustiprinti energetinį ryšį tarp įsimylėjėlių?

Meilė yra stebuklas, kurį norisi išlaikyti kuo ilgiau. Jei manote, kad ryšys tarp jūsų ir jūsų partnerio pradėjo silpti, pasinaudokite šiame straipsnyje aprašytais patarimais. Tegul įsimylėjėlių gyvenimas būna nuostabus!

Bioenergetikos ekspertai mano, kad mes su niekuo nesusitinkame atsitiktinai. Jei sutikote meilę, tada tikrai verta ją saugoti. Meilė yra tam tikras ypatingas žmonių ryšys, kuris negali išlikti amžinai, jei jis niekaip nepalaikomas santykiuose.

Darykite dalykus kartu

Tai ne tik filmų žiūrėjimas ar valgymas, nors tai taip pat turi teigiamą poveikį stiprinant ryšį. Kalbame apie keletą svarbių bendrų pomėgių. Tai gali būti sportas, darbas, kūrybinė veikla. Kai du žmonės ką nors daro kartu, jų ryšys sustiprėja. Ypač naudingos bendros meditacijos, kai žmonės medituoja susikibę už rankų.

Jausmų raiška

Kuo dažniau kalbėkitės apie savo jausmus ir emocijas vienas šalia kito. Sakykite vienas kitam daugiau komplimentų. Tai tikrai suartina ir padaro vieną visumą iš dviejų žmonių, nes jie kalba apie savo vidinę būseną. Tai padeda geriau suprasti jausmų abipusiškumą. Atvirumas emocijų raiškoje yra stipriausia priemonė santykiams stiprinti ir nematomam ryšiui užmegzti. Nebijokite pasakyti „aš tave myliu“.

Pareigų paskirstymas

Tai labiau psichologinis, o ne energetinis patarimas. Kai visi žino, ką reikia daryti, kad jų ir mylimo žmogaus gyvenimas būtų geresnis, atsiranda jausmas, kad esate komanda, o ne tik du kartu gyvenantys žmonės.

Lietimas

Tai nėra vaikščiojimas susikibęs rankomis. Tai daugiau sąmoningas vienas kito lietimas. Puikus būdas stiprinti ryšį – masažas, bendros meditacijos prisilietimais, apkabinimais.

Šeimos laikas

Kiekviena pora turi turėti laiką, kurį leidžia kartu. Bioenergetikos srities specialistai pataria pagalvoti ir nuspręsti, koks bus laikas. Kiekvieną dieną šiuo metu turėtumėte atidėti visus savo reikalus ir atsiduoti savo sielos draugui. Noras turi būti nuoširdus, kitaip nebus teigiamo rezultato.

Dovanokite vienas kitam dovanas

Kai antrai pusei atiduodame viską, kas geriausia, tai sustiprina mūsų jausmus. Dovanos nebūtinai yra kažkas, kas nupirkta už pinigus. Tai gali būti staigmena, maloni pramoga, pasimatymas. Laikas yra pats vertingiausias išteklius, į kurį verta investuoti į pastangas, kad mylimas žmogus būtų laimingesnis.

Išmokite atleisti

Kai atleidžiame širdžiai artimam žmogui, sustiprėja mūsų ryšys su juo. Svarbiausia tai daryti sąmoningai, iš tyros širdies. Jei laikote pyktį vienas kitam, tai jums nieko gero neduos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *