Kas slepiasi po „pilkos pelytės” kauke?

Galite būti įsitikinę: dama, kuri tokioje situacijoje pradės daužyti lėkštes, pradės jas skaldyti jau vakarėlio metu. O “tyli pelytė”, kuri stebėjo savo sutuoktinį iš pakampės ir sugebėjo savo nepasitenkinimą jo elgesiu parsinešti namo, nepradės reikšti savo jausmų taip atvirai.

“Pilkosios pelytės” dalinamos į dvi kategorijas. Pirmoji – nuo vaikystės užguitos moterys, manančios, kad geriausia “neišsišokti”, kad neprisišauktų nemalonumų. Jos iš tikrųjų pripranta būti nuolankios, nesąmoningai linksta prie “stiprios rankos”. Tai, jei norite, yra dalinė asmenybės patologija. Tokia moteris lėkštes ne daužys, o jas plaus. O vyro flirtą pergyvens tyliai ir dėl to jokiais būdais neprieštaraus…

Tylių “pelyčių” ieško vyrai, kurie nori paklusnios, nepatrauklios kitiems vyrams ir nepretenzingos drabužiams žmonos. Tačiau tokie vyrai turėtų atminti, kad pamirštos “pelytės” negali prisiimti jokios atsakomybės, o galiausiai ant vyro pečių gula ne tik profesinės ir asmeninės problemos, bet ir visi smulkūs buitiniai rūpesčiai. Lovoje tokia žmona paklusniai įvykdys visur vyro pageidavimus, netgi pačius egzotiškiausius. Bet iniciatyvos neparodys, galite net nesitikėti.

Tačiau ieškodami paklusnios žmonos neužpulkite ant antrosios kategorijos (o ji, beje, pasitaiko žymiai dažniau). Tai “pilka pelytė”, kuri bėgant laikui tampa “pilkuoju kardinolu”. Čia po paklusnumo kauke dažnai slepiasi noras manipuliuoti nuosavu vyru. Beje, tokia moteris sugeba parodyti iniciatyvą lovoje, tačiau jos sumanymai dažniausiai būna nestandartiniai ir nenuspėjami. Tokia žmona skandalų jums irgi nekels, jei jai nepatiks jūsų flirtas su kita moterimi. Ji paprasčiausiai tyliai kreipsis į teismą skyrybų…

Beje, bet kuri moteris, kuri siekia būti tylia nepastebima pelyte, pirmiausia dėl kažko savimi nepasitiki, kažko bijo. Dažniausiai ji būna įsitikinusi, kad fiziškai yra visiškai nepatraukli. Ir jei jau tokia pelytė susirado vyrą, ji mėgins jį išlaikyti visais sąžiningais ir nesąžiningais būdais (nesąžiningus, tiesa, jos naudoja dažniau).

Ir gali imtis pačių kraštutiniausių priemonių, jei kas nors pamėgins iš jos atimti vyrą. Juk jeigu demonstratyvioms moterims agresija pasireiškia lėkščių daužymu, tai “pelytė” gali rimtai pakenkti ir savo vyrui, ir potencialiai jo atėmėjai. Taigi vedybos su “pilka pelyte” – ne toks jau ir saugus būdas. Ir didžiausią pavojų tokiu atveju kelia tokios moters siekimas veikti patylomis ir iš pasalų.

O bendrai, tai kiekvienas turi savo skonį. Ir ar galima kokią nors moterį laikyti “pilka pelyte”, priklauso tik nuo katino, kuris ją vertina!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *