Keturi simpatijos požymiai: kaip suprasti, kad kitas žmogus jums tikrai patinka?

Esame pratę viską planuoti, tačiau tam tikrų dalykų paprasčiausiai neįmanoma numatyti. Įsimylėjimo neįmanoma suplanuoti. Tai dažniausiai nutinka tada, kai to mažiausiai  tikimės. Ne visada iš karto suprantame, kas vyksta, todėl naudinga žinoti, kokie yra pagrindiniai simpatijos požymiai.

Vis dažniau kalbama daugiskaita

Kai žmogus įsimyli, jis pradeda galvoti ne vien tik apie save. Vietoj įvardžio „aš“ vis dažniau galime išgirsti tariant „mes“. Visi planai yra kuriame ne vienam, o dviem žmonėms. Jei pastebite, kad vis dažniau kalbate daugiskaita, tai yra pakankamai akivaizdus ženklas, kad jūs pradedate įsimylėti.

Noras dalintis

Net ir tada, jei resursai yra riboti, atsiranda noras dalintis. Mylimam žmogui visada norisi duoti kuo daugiau. Su mylimu žmogumi norisi dalintis ne tik jausmais, bet ir materialiais dalykais.

Panašumų akcentavimas

Įsimylėjęs žmogus yra linkęs pabrėžti savo ir kito žmogaus panašumus. Jei pavyksta pastebėti tam tikrų panašumų, tai visada paglosto širdį. Turime sutikti, kad panašumai dar labiau sustiprina santykius.

Noras kuo daugiau laiko praleisti kartu

Įsimylėjęs žmogus nuolat galvoja apie savo partnerį ir nori kuo daugiau laiko praleisti kartu. Jis visada nori būti šalia ir trokšta niekada neišsiskirti. Buvimas su mylimu žmogumi niekada neatsibosta. Būtent šie ženklai išduoda, kad tarp dviejų žmonių gimsta meilė.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *