Kodėl mergina draugauja su buvusiu vaikinu

Bendravimas būtinas visiems. Kiekviena mergina palaiko ryšius su tais, kuriuos pažįsta ir džiaugiasi galėdama tai daryti. Jos partneris gali apie žinoti, su kuo ji bendrauja, ir tam neprieštarauti. Tačiau jis tikrai ne visais atvejais bus dėl to ramus. Pavyzdžiui, jis suabejos savo širdies damos bendravimu su buvusiu partneriu. Tiesą sakant, toks merginos elgesys turi tam tikrų paaiškinimų. Priežastys gali būti net kelios.

Nežinomybės baimė

Išsiskyrusi su partneriu ar nutraukusi santuoką moteris netenka ne tik gero draugo, bet ir atramos sunkiose gyvenimo situacijose. Ji jaučiasi tarsi sala vidury kunkuliuojančio vandenyno, nes jai vienai tenka spręsti įvairiausius sunkumus. Priežastis ta, kad pasibaigus santykiams dominuoja emocijos, todėl jai sunku įvertinti savo jėgas ir gebėjimus.

Manipuliavimas

Kai kurios moterys palaiko ryšius su buvusiais vyrais, kad galėtų jais manipuliuoti. Kartais jos tiesiog nenori prarasti savo partnerio net ir po išsiskyrimo, nes jaučiasi vienišos. Tačiau buvęs partneris šios problemos neišspręs, jis tik pagilins moters vienatvę. Jo buvimas visada primins moteriai, kad ji daugiau nebėra su juo. Dar blogiau būna, kai vienas iš jų vis dar kitam jaučia gilius jausmus. Tada tokia draugystė virsta tikru jųdviejų skausmu.

Šaltakraujiškumas

Kai kurioms asmenybėms nesvetimas šaltakraujiškas elgesys, net jei iš to jie gauna tik minimalią naudą. Tokie žmonės stengiasi išpešti kuo daugiau naudos iš „mirusių“ santykių, nesvarbu, ar tai būtų finansinė parama, dovanos, ar tiesiog noras neprarasti įtakos bendriems draugams, vaikams ar naminiams gyvūnams. Tokios draugystės neturi jokių šansų išlikti.

Malonumas

Yra moterų, kurios nori su visais palaikyti gerus santykius. Jos padarys viską, kad išvengtų nemalonių situacijų ir jaustųsi patogiai. Todėl joms lengviau pereiti nuo romantiškų santykių prie draugystės, nors tokia draugystė ilgai netrunka.

Šeimos narių ir draugų norai

Kartais mylintys šeimos nariai ir bičiuliai verčia moteris palaikyti su buvusiuoju ryšį po išsiskyrimo. Tokiu atveju geriausia išeitis dažniausiai būna visiškas išsiskyrimas.

Meilė

Jei vienas partneris nusprendė išsiskirti, o kitas vis dar myli, pastarajam geriau susitaikyti su esama realybe. Iš pradžių bus skaudu, bet reikia išmokti gyventi ir judėti pirmyn.

Abejingumas

Išsiskyrimas įvyksta be sielvarto, kai moters nebetraukia buvęs vyras, kai ji jam nejaučia aistros. Todėl logiška, kad pora lieka draugais. Būtent dėl tokių priežasčių mergina nori bendrauti su buvusiu partneriu. Ji tiesiog negali nustoti to daryti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *