Penki dalykai, kurie nutinka žmonėms, palaikantiems ilgalaikius santykius

Žmonės, kurie tampa pora ir kuria rimtus santykius, keičiasi. Žinoma, pokyčiai gal ir nėra esminiai, bet jų tikrai bus. Kai kuriuos įpročius partneriai perims vienas iš kito, nes reikia sukurti harmoniją, ir jie vienas prie kito prisitaikys. Tačiau tai dar ne visi pokyčiai, kuriuos galima pastebėti įsimylėjusiuose žmonėse. Moksliniai tyrimai tiksliai parodo, kas nutinka žmonėms, kai jie santykiuose yra ilgą laiką. Galima išskirti 5 tokius pokyčius.

Specifiniai išsireiškimai

Išmokti užsienio kalbą galima, tačiau ne kiekvienas tai darantis sugebės suprasti kai kurias labai specifines frazes, posakius, išsireiškimus, kuriuos kasdieniniame gyvenime vartoja gimtąja kalba.

Įsimylėjusioje poroje tai atrodo maždaug taip: partneriai galiausiai sugalvoja kažkokias savo frazes, kurias naudoja tam tikrose situacijose bendraudami vienas su kitu. Šie posakiai yra aiškūs tik jiems, tačiau tai nėra pagrindinė jų funkcija. Tokie posakiai suartina žmones, leidžia pajusti tam tikrą romantiką dėl to, kad niekas jų nesupranta.

Cenzūros išjungimas

Visuomenėje žmogus turi gerai pasirodyti. Tačiau jis ne visada būna toks, kokiu yra iš tikrųjų. Tai yra priimtina norma, nes aplinkiniams žmonėms kiekvienoje situacijoje turite sudaryti gerą įspūdį.

Grįžęs namo, kur laukia partneris, žmogus nusiima visas kaukes. Jam jų nereikia, nes jis žino, kad išrinktasis jį myli tokį, koks jis yra, nereikalauja daryti jam įspūdžio. Partneriui reikia žinoti tik tas mintis, kurios sukasi jo mylimojo galvoje.

Išorinis panašumas

Taip, vyras ir žmona, vaikinas ir mergina nėra giminaičiai. Natūralu, kad jie negali būti panašūs vienas į kitą. Tačiau palaipsniui, kai santykiai tęsiasi kurį laiką, jie tampa panašūs vienas į kitą. Jie nebus kopijos, bet kai kurios detalės taps panašios.

Taip atsitinka todėl, kad partneriai dažnai patiria tas pačias emocijas, jų gyvenimo  būdas taip pat yra tas pats. Visa tai atsispindi išvaizdoje, todėl atsiranda kai kurių bendrų bruožų.

Tas pats kalbos skambesys

Ilgą laiką kartu gyvenantys žmonės linkę vienas kitą kopijuoti. Nieko stebėtino, kad jų kalba tampa beveik tokia pati.

Perimama viskas: pauzių trukmė, intonacija, emocionalumas, pildomas vienas kito žodynas. Tik balsai skiriasi.

Panaši kūno kalba

Gyvenimo būdas, bendri prisiminimai, įspūdžiai – visa tai veda į bendros kūno kalbos formavimąsi. Partneriai gali gestikuliuoti vienodai, jų veido išraiškos gali tapti labai panašios. Visa tai – bendro gyvenimo ir ilgų santykių rezultatas.

Santykius verta saugoti. Visiems žmonėms reikia meilės ir palaikymo. Kai tai yra gyvenime, jokie išbandymai nėra baisūs. Ilgalaikiai santykiai leidžia intuityviai suprasti, ką partneris nori pasakyti ar padaryti. Tai labai vertinga, nes kartais neįmanoma paaiškinti savo norų žodžiais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *