Poreikiai, kuriuos reikia patenkinti santuokoje, kad neištikimybės rizika būtų daug mažesnė

Visi nori užkirsti kelią neištikimybei šeimoje. Sutuoktiniai nenori jausti skausmo bei jaustis išduoti. Atsižvelgdami į tai, jie supranta, kad ištikimybė niekada negali būti užtikrinta, kad visada yra tikimybė, jog vienas iš sutuoktinių gali užmegzti romaną. Tai yra tiesa, bet nebūkite perdėtai kategoriški. Visada galima sumažinti išdavystės tikimybę iki minimumo. Tam partneriai turi patenkinti vienas kito tam tikrus poreikius.

Šeimos poreikis

Moteris jį patenkina beveik visais atvejais. Ji rūpinasi vaikais, skiria jiems savo laiką. Vyras uždirba pinigus, o tai taip pat svarbu, tačiau, vis dėlto, tai nėra galutinis kriterijus.

Jis taip pat turėtų įsitraukti į šeimos reikalus ir dalyvauti vaikų auklėjime. Tokiu atveju sutuoktiniai turės bendrų reikalų, bus bendras tikslas, kuris tikrai juos labai suartins.

Bendravimo poreikis

Tai turėtų būti poros gyvenimo dalis. Vyras ir moteris turėtų kalbėtis apie kasdienius reikalus, kartu spręsti visas problemas. Taip bus išreikštos emocijos ir jausmai, daugelį klausimų galima bus spręsti iš karto, jie nevirs rimtomis problemomis.

Esant tokiai tvarkai, kils mažiau ginčų, atmosfera namuose nebus įtempta. Nė vienas partneris nenorės nuo to bėgti, nenorėdamas, kad visa tai pasikeistų.

Pasitikėjimo poreikis

Tai būtina sąlyga santykiuose, nes jais viskas yra grindžiama. Sutuoktiniai turėtų dalytis informacija apie savo praeitį, kalbėtis apie savo patirtį.

Toks atvirumas atspindės norą pasitikėti ir gebėjimą tai daryti. Tokiu atveju santykiai bus geri ir kiekvienas iš partnerių galės jaustis patogiai.

Materialinis poreikis

Taip, pinigai nėra svarbiausias dalykas, tačiau be jų gyvenimas nebūtų įmanomas. Porai svarbu uždirbti pinigų, kad galėtų patenkinti kasdienius poreikius.

Konfliktų bus daug mažiau, jei lėšų pakaks. Bendra atmosfera namuose bus sveikesnė.

Vyrų ir moterų poreikiai turėtų būti patenkinti. Tada nė vienas iš jų nenorės svetimauti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *