Požymiai, kad abu žmonės poroje yra tikrai subrendę santykiams

Kad santykiai būtų tvirti ir visaverčiai, neužtenka vien stiprių jausmų. Reikia, kad abu partneriai būtų pakankamai subrendę žmonės ir tinkamai juos puoselėtų. Jei jums būdingi bent keli žemiau išvardinti dalykai, džiaukitės, nes tai rodo, jog esate subrendęs rimtiems santykiams.

Abu nusprendėte užmegzti santykius

Nepavyks kurti sveikų santykių, jei prieš tai nesusėsite ir neaptarsite, ko kiekvienas norite ir ko siekiate. Jei jūsų norai sutampa, valio! Juk nieko neišeis, jei vienas partneris manys, kad santykiai rimti, o kitas laikys juos trumpalaikiu romanu. Subrendę žmonės geba ir turi priimti atsakingus sprendimus, kad galėtų dviese kurti ateitį.

Aptarėte savo požiūrius svarbiausiais klausimais

Pvz., ar norite vaikų, jei taip, tai kada ir kiek. Kur norite gyventi, ar jums svarbi santuoka ir pan. Paprastai šios temos iškyla natūraliai, nereikia partnerio tardyti. Tačiau jei jų vengiate, nesate pakankamai subrendęs santykiams.

Nesikivirčijate iki skandalo lygio

Ginčai neišvengiami bet kurioje poroje. Tačiau jei žinote, kada pristabdyti arklius, pritildyti balsą, susilaikote ir neištariate to, ko vėliau gailėsitės, esate pakankamai subrendęs. Šūksniai ir savo tiesos įrodinėjimas bet kokia kaina nėra elgesys, kokį renkasi protingi ir santykius branginantys žmonės.

Nešvaistote pinigų

Kadangi nusprendėte būti kartu, tai ir jūsų biudžetas tampa bendras. Būtina finansus planuoti atsižvelgiant ir į šeimos poreikius. Tai nereiškia, jog privalote visiškai atsisakyti savo pirkinių, bet turėtumėte retkarčiais susilaikyti, jei žinote, kad tai pakenks bendrai šeimos finansinei būklei.

Nesate pririšti vienas prie kito

Kai santykiai brandūs, nebūtina visada ir akivaizdžiai to demonstruoti kitiems, nuolat būnant kartu, tarsi būtumėte sulipinti klijais. Natūralu kartais pabūti atskirai ir net pailsėti vienas nuo kito. Subrendę žmonės supranta, kad tai jausmų neatšaldys.

Džiaugiatės vienas kito sėkme

Ne visada lengva pasidžiaugti kito sėkme, net jei tą žmogų mylite. Ypač, kai jums pačiam nesiseka. Bet jei sugebate perlipti per savąjį ego ir nuoširdžiai dalintis partnerio laime, tai ženklas, jog esate labai brandus žmogus.

Dalijatės namų ruošos darbais

Santykiuose turėtų egzistuoti darbų pasiskirstymas. Ir jis nebūtinai reiškia, kad gamina tik moteris, o tuo metu vyras laisvai sėdi ant sofos priešais televizorių. Jei nebijote prireikus ir apsikeisti vaidmenimis, vienas kitą pavaduoti, puoselėjate tikrai brandžius santykius.

Netikrinate vienas kito telefono

Tvirtuose santykiuose pasitikėjimas yra nepakeičiamas. Jei jaučiate poreikį savo partnerį tikrinti, kai gal net nėra tam priežasčių, vadinasi, juo nepasitikite. Subrendęs žmogus turėtų gebėti pasitikėti savo pasirinktu partneriu.

Kurti brandžius santykius nėra lengva. Visi darome klaidų. Tačiau iš jų pasimokome ir tęsiame darbą toliau. Tai irgi subrendusio žmogaus bruožas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *