Priežastys, dėl kurių negalima atsisakyti meilės

Meilė yra didžiausia magija, kurią galime patirti gyvenime. Kai ką nors mylime, pasikeičia visas pasaulis. Tuomet atrodo, kad net saulė šviečia ryškiau, o paukščiai gieda nuostabiau. Laimė ir džiaugsmas tiesiog užpildo kiekvieną mūsų ląstelę. Tai neįtikėtinas jausmas! „Nešvaistykite brangaus savo gyvenimo laiko, kad surastumėte žmogų, su kuriuo galėtumėte permiegoti. Ieškokite žmogaus, su kuriuo norėsite pabusti“, – sako nežinomas autorius.

Tad kodėl gi neverta atsisakyti meilės?

Nes nė vienas iš mūsų nežino, kada mūsų gyvenime atsiras tinkamas žmogus

Tai gali būti šiandien vakare kavinėje už kampo arba po savaitės sporto salėje. Tačiau gali tekti kelerius metus eiti iki ilgai laukto susitikimo.

Tiesiog gyvenkite ir mėgaukitės susitikimais bei kitais žmonėmis. Nesivaikykite princo ant balto žirgo, nes jūs turbūt taip pat nesate tobulybė. Viskas ateis, bet savo laiku. Be fanatizmo: tiesiog gyvenkite savo gyvenimą.

Nes jei esate sąžiningi sau, laiką, kurį praleidžiate vieni, galite išnaudoti tam, kad taptumėte geriausia savo paties versija

Norite būti geriausia savo paties versija tą akimirką, kai sutiksite savo Meilę, ar ne?

Pirmiausia nustokite nerimauti dėl to, kad dabar su niekuo nebendraujate. Juk šis faktas nepanaikina gyvenimo ir laimės!

Gyvenkite mėgaudamiesi kiekviena vienatvės akimirka. Tai vienintelis būdas pasiruošti tikram susitikimui su savo vieninteliu ar vienintele.

Savo santykiais galėsite mėgautis tik tada, jei nepritrūksite ankstesnės geros savo gyvenimo patirties.

Nes dabar yra puiki galimybė atrasti kitokią meilę

Pirmiausia turite išmokti priimti kitus žmones tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, o ne tokius, kokius juos įsivaizdavote savo svajonėse ir sapnuose. Be to, supraskite, kad mylimam žmogui reikia erdvės ir laisvės, kitaip jūsų jausmai bus pasmerkti žlugti.

Nuoširdi tėvų meilė jums taip pat suteiks pasitikėjimo savimi. Jei jūs pripažįstate, kad pasauliui reikia jūsų, o jums reikia pasaulio. Brolių ir seserų meilė taip pat moko užuojautos ir empatijos.

Tik patirdami visų rūšių meilę išmoksite atvirai ir be gėdos reikšti savo jausmus. Išmokite svarbiausio mokslo žemėje – meilės.

Nes geriausia rizika mūsų gyvenime yra pasitikėti kuo nors ir mylėti

Tikriausiai praeityje turėjote ne vienus blogus santykius ir sudaužytą širdį. Jūs nesate unikalus, visi žmonės patiria panašių išgyvenimų. Tačiau tai nėra priežastis bijoti ar visiškai atsisakyti meilės. Tai nuostabus jausmas, neneikite to!

Pagalvokite apie tai: suraskite žmogų, su kuriuo galėtumėte dalytis savo širdimi ir eiti per gyvenimą. Ką nors, kas jus įkvėps ir palaikys. Tai neįtikėtina patirtis!

Net jei po visko, ką patyrėte, viskas atrodo neįmanoma, gyvenimo kelionė anksčiau ar vėliau vis tiek nuves jus į Meilę.

„Neieškojau tavęs ir nelaukiau, bet tu atėjai ir apvertei mano gyvenimą aukštyn kojomis. Sukrėtei mano sielą ir pakylėjai į laimės aukštumas. Koks nenuspėjamas likimas, kuris man padovanojo tokią netikėtą dovaną – tave!“ – nežinomas autorius.

Nes mūsų gyvenimas nenuspėjamas: niekada nežinai, kada jis tau dovanos Meilę

Net jei esate įsitikinę, kad dabar visiškai netinkamas metas meilei, kad dar nesate pasirengę naujiems santykiams, gali nutikti priešingai. Tinkamas žmogus ateis į jūsų gyvenimą be įspėjimo ar pasibeldimo. Audrų ir kataklizmų metu. Saulėtą dieną arba esant nepalankioms oro sąlygoms.

Visada būkite atviri ir pasirengę šiam susitikimui. Atminkite: mums nereikia numatyti, kada ateis tikroji Meilė.

Nes gyvenimas nėra vien tik darbas ir pinigai

Gali būti, kad bandysite atsisakyti meilės, nes pirmiausia jums atrodys, kad turite padaryti karjerą ir pasiekti materialinę gerovę. Tai didžiulė klaida!

Netvirtiname, kad studijos, darbas ar gerovė nėra svarbūs. Visa tai labai atsakinga ir iš tiesų lemia jūsų ateitį. Bet ar vėliau būsite laimingi turėdami didžiulį namą ir daug pinigų, bet būdami vieniši?

Neatimkite iš savęs galimybės sutikti žmogų, su kuriuo galėsite eiti per gyvenimą kartu. Kažką, kas atvers jums stebuklingą Meilės pasaulį.

Nes nors meilė gali skaudinti, ji geriau nei nuobodus ir kruopščiai suplanuotas gyvenimas

Neapgaudinėkime savęs: meilė iš tiesų gali atnešti skausmą, ašaras ir nusivylimą. Toks yra gyvenimas. Bus visko: pralaimėtų mūšių, baimės, sumaišties ir galbūt net išdavystės. Tačiau, kita vertus, visada yra tikimybė, kad viskas gerai klostysis ir patirsite abipusės meilės džiaugsmą.

Nes kai žvelgsite su meile, visas pasaulis taps gražesnis

Mūsų pasaulis, be abejo, pilnas negatyvumo. Deja, priežasčių nepasitikėti žmonėmis yra kur kas daugiau nei priežasčių jais pasitikėti. Tačiau tai nėra priežastis užsidaryti savyje. Kai pakeisite savo požiūrį ir pradėsite ieškoti meilės ir laimės užuot ieškoję negatyvo, saulė švies vis ryškiau. Tai nereiškia, kad blogos naujienos išnyks, ne – jos išliks. Bet jūs perskaitysite tik gerąsias naujienas!

Suteikite sau galimybę gyventi visavertį gyvenimą. Tokį, kuriame yra meilė ir viltis. O kol į jūsų gyvenimą ateis Meilė, mėgaukitės gyvenimu ir mažais jo džiaugsmais.

Nustebsite, bet stebuklingiausi ir patys netikėčiausi dalykai į mūsų gyvenimą ateina tada, kai mažiausiai to tikimės. Gyvenimas nėra lenktynės. Sutelkite dėmesį į save, bet nepamirškite apie meilę.

„Neieškokite meilės išorėje, nes ji yra jūsų viduje. Vienintelis dalykas, kurio turėtumėte ieškoti, yra galimybė pasidalyti savo meile su kitu žmogumi“, – nežinomas autorius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *