Psichologų patarimai moterims, kurioms nesiseka meilės reikaluose

Sėkmė – tai mistinis dalykas. Negalima būtų sakyti, kad atsitiktinumų nepasitaiko. Tačiau atsitiktinumai – tai nepažintas dėsningumas.

Todėl moterys, kurioms nesiseka meilėje, tiesiog nežino paprastų taisyklių ir kartoja tas pačias klaidas. O kai kuriuos dalykus tikrai verta įsidėmėti.

Niekada nelakstykite paskui vyrą.

Prisiminkite posakį apie troleibusą, kuris nuvažiavo. Atvažiuos kitas. O liūdėti dėl to, kad kažkas neįvertino jūsų ir paliko, neverta.

Suvokite, kokio tipo vyro jums reikia rimtiems santykiams.

Jūs juk nesate universali spyna, kuri atrakinama bet kokiu raktu. Turite savo sielą ir savo vertybių sistemą. Jums netiks bet kuris vyras. Jeigu sutinkate prasidėti su bet kuo, tai su jumis kažkas negerai.

Neatsiverkite iškart.

Žinoma, jūsų vidinis pasaulis yra įdomus ir turtingas. Jame yra ir šviesių, ir tamsių pusių. Po ilgo vienatvės laiko norisi visiškai atsiverti. Neskubėkite. Šiek tiek atsiverkite ir stebėkite kito reakciją. Jeigu reakcija neigiama ar abejinga, toliau vertis nereikia. Arba vyras jums netinka, arba dar per anksti.

Neskubėkite atsiduoti.

Nereikia iškart šokti į vyro lovą. Žinoma, pasitaiko laimingų atvejų, kai po audringos nakties poros išlieka kartu. Bet tai tik išimtys. Pasistenkite pirmiausia pažinti žmogų.

Liaukitės savęs gailėti

Net jeigu praeityje buvo nesėkmių. O kam jų nepasitaiko? Įsitikinimas, kad jūsų niekas nemyli, nepadės surasti laimės ir meilės. Graužatis ir gailestis sau atima jėgas.

Mylėkite ir gerbkite save

Suvokite savo vertę. Gerbkite save už tai, ką gero gyvenime padarėte, ko pasiekėte. Mylėkite save besąlygiškai. Todėl kad esate. Meilė moteriai reikalinga kaip vanduo ir oras gėlei – tada ji pražysta. Nelaukite, kol kiti jus pamils. Mylėkite save.

Tapkite meilės šaltiniu.

Ką tai reiškia? Kai į jus kitas žvelgia ir jį apima meilės jausmas. Meilės, o ne geismo – nepainiokite!

Prieš svajodamos apie santykius su žmogumi, pažinkite jį gerai.

Dažniausiai moterys idealizuoja vyrą, kurio dar nepažįsta. Mato jame tokius bruožus, kurių nėra, nebuvo ir nebus. Ir nepastebi jo tamsiosios pusės. O paskui svajonių pavidalas sudūžta, atsitrenkęs į realybę, ir sužeidžia svajotoją.

Išanalizuokite praeities klaidas.

Kokias klaidas jūs vis kartojate? Įvertinkite jas ir mokykitės elgtis kitaip. Psichologines problemas (pavyzdžiui, nuostatas „aš visada būsiu vieniša“) reikia spręsti savarankiškai arba kreiptis į psichologą.

Laikykitės šių paprastų taisyklių. Tada nereikės manyti, kad gyvenimas prabėga pro šalį. Tik nuo jūsų priklauso, ar užmegsite tvirtus santykius su to vertu žmogumi. Prisiminkite, kad atsitiktinumai nebūna atsitiktiniai – juos nulemia mūsų elgesys, mintys, emocijos ir požiūris į save.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *