Santykiai su vyru – moters savivertės indikatorius

Kiekviena moteris gali lengvai sužinoti savo reikšmingumo ir savivertės lygį pagal akivaizdžius požymius, kurie ir pasireiškia jos santykiuose su vyrais.

Reikia tik atkreipti į juos dėmesį, o paskui sąžiningai atsakyti sau į penkis svarbius klausimus, tada rezultatas bus aiškus.

1. Koks jūsų atsakymas į klausimą: „Kodėl aš, būdama tokia graži, iki šiol esu vieniša?“?

Kai su jumis kas nors susipažįsta ir paklausia: „Kodėl tokia graži ir vis dar viena?“, vien nuo to, kaip jūs reaguojate į tokį nekorektišką klausimą, ir nuo jūsų atsakymo, paaiškėja jūsų savivertės lygis.

Jeigu atsakysite, kad paprasčiausiai dar nesutikote tinkamo žmogaus, bet žinote ir tikite, kad greitai tas įvyks, ir jeigu dar pasiteirausite, kokiu tikslu jis jūsų to klausinėja, tada jūsų savivertė visai adekvati. Jūs žinote, kad nusipelnote meilės ir nesate pasirengusi pasitenkinti bet kuo.

O jeigu jūs pradedate teisintis ir ieškoti savyje kokių nors trūkumų ar priežasčių, kodėl taip yra. „Kodėl aš viena? Gal manyje tikrai kas nors negerai?“, tada jūsų savivertė yra per žema.

Visiems žinoma, kad nėra jokio ryšio tarp moters grožio ir jos sėkmingumo asmeniniame gyvenime. Kur kas didesnę reikšmę turi meilė ir savęs priėmimas tokios, kokia esate.

2. Kitas momentas: lūkesčiai ir pataikavimas

Jeigu jūs nuolat laukiate patikusio vyro skambučio ir visaip stengiatės jam įsiteikti, tai jūsų savivertė tikrai nėra pakankama.

O jeigu, atvirkščiai, jūs elgiatės natūraliai ir nevaržomai, kol vyras neskambina, ramiai užsiimate savo reikalais, tai jūsų savivertė yra gera. Jūs žinote, kad tai, kas skirta jums, niekur nuo jūsų nepabėgs.

3. Ką jūs manote apie pasimatymus su vyrais

Jeigu jūs įsitikinusios, kad iškart esate skolingos vyrui vien už tai, kad jis pavaišino kava, tikriausiai tikėdamasis sekso, tai jūs tikrai turite didelių problemų dėl savivertės.

Jeigu, atvirkščiai, žinote, kad viskas, ką jūs esate skolingos vyrui per pirmąjį pasimatymą, yra tik jūsų šypsena ir gera nuotaika, tada jūsų savivertė yra pakankamai aukšta.

4. Jeigu vyras netikėtai pradingo

Kokie bus jūsų veiksmai tada? Jeigu vyras po pasimatymo netikėtai prapuolė, tai moteris su adekvačia saviverte nesugrauš dėl to ir neverks tris dienas, o padarys išvadą, kad tas žmogus nebuvo jos ir viskas išėjo tik į gerą. Juk netrukus ji sutiks kitą, sau artimą vyrą. Tai suvokdama, ji ramiai gyvena toliau.

O moteris su žema saviverte pradės galvoti, kad dėl visko kalta ji pati. Kad ji vėl padarė kažką ne taip ir apskritai tai buvęs vos ne paskutinis jos šansas, kurį ji praleido.

5. „Patinka – nepatinka“ arba „Gali – negaliu“

Ir paskutinis savivertės indikatorius iš santykių su vyru yra tai, ar jūs galite atvirai sakyti tiesą tam vyrui apie tai, kad jums patinka ar nepatinka santykiuose su juo.

Ar galite paprašyti jo paprašyti kokios nors pagalbos ar pasakyti, kad norėtumėte dažniau gauti iš jo gėlių? Ar iškart pagalvojote, kad tai kažkaip nepatogu ir nemandagu, kad vyras gali pagalvoti, jog esate merkantili ir jums nuolat iš jo ko nors reikia?

Ar, atvirkščiai, jūs pati niekada negalite vyrui ko nors atsisakyti, bijodama atbaidyti jį ir vėl likti vienumoje? Šiuo atveju jūsų savivertė yra labai žema. Kaip ir tada, kai vyras niekaip neranda jums laiko, nes „per daug užsiėmęs darbais“, jūs negalite net išreikšti savo nepasitenkinimo dėl to, nenorite jam priekaištauti ir trukdyti. Tokiais atvejais tikrai reikia susirūpinti savo saviverte ir pasistengti ją pakelti, gal net kreipiantis pagalbos į psichologą.

O jeigu jūsų savivertė normali ir jūs galite laisvai, korektišku būdu pasakyti vyrui apie savo norus ar paprašyti jo ko nors, tada galima jus tik pasveikinti. Išlikite tokia ir nepamirškite, kad gyvenimas visada yra jūsų rankose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *