Šešios priežastys, kurių dėka kai kurioms poroms pavyksta įveikti visas bėdas

Sakoma, kad niekada nereikėtų pavydėti ilgai kartu gyvenančioms ir laimingoms poroms. Šie žmonės išgyveno visus šeimyninio gyvenimo pradžios sunkumus, sudėtingu jo momentus ir pereinamuosius laikotarpius, visus kataklizmus ir katastrofas, ir paprasčiausiai sugebėjo visa tai atlaikyti. Kur slypi tokios ištvermės paslaptis?

1. Tikėti vienas kitu – tai dar svarbiau, nei tiesiog meilė

Tai būtent visiškas pasitikėjimas, kai gali kalbėtis su partneriu bet kokia tema ir nebijoti likti nesuprastas. Kai gali jam save pateikti bet kokiu pavidalu – ir nebijoti, kad tave paliks.

Kai žinai, kad jo/jos patikimas petys visada bus šalia, kad ir kas benutiktų… Visa tai – aukščiausia santykių stadija, kurios išties verta siekti.

2. Antroji būtina sąlyga – meilė

Jeigu šeimoje nėra jausmų, ji panaši į automobilį, kuriam baigėsi degalai. Jis tiesiog stovi ir negali važiuoti toliau, kad ir koks gražus būtų savo išvaizda ir dizainu. Meilė – tai savotiški „degalai”, reikalingi, kad jūsų šeimos gyvenimo ekipažas judėtų į priekį.

3. Sugebėjimas atleisti – menas, kurio išties verta išmokti

Jei nuoskaudos yra paleidžiamos, o ne kaupiamos ir sandėliuojamos, artimas žmogus išlieka artimas ir mylimas. Su juo nesiasocijuoja blogos akimirkos, jis nesukelia neigiamų emocijų, net jei nusižengimas tikrai pagrįstas. Nusprendė būti kartu – atleiskite.

4. Kalbėtis, tartis ir susitarti – tai principas, kuriuo turėtų būti grindžiamas kasdienis bendravimas

Be šio svarbaus įgūdžio žlugs visa kita, kadangi žmonės, kurie nesugeba susitarti, niekada netaps sąjungininkais. O šeima – tai būtent sąjungininkai, viena komanda. Jeigu nematote tam prasmės, atkreipkite dėmesį bent jau į elementarią logiką: bet kokia sąjunga – tai abipusiai naudingas bendradarbiavimas.

Tegul žodis „nauda” jūsų negąsdina, jame nėra nieko gėdingo. Jei partneriai nemokės tartis ir susitari, bendradarbiavimas bus komplikuotas, o naudos jis neduos visiškai.

5. Kartais be gebėjimo kalbėtis, būna labai svarbu mokėti laiku užsičiaupti

Jaučiate, kad susikaupusios emocijos jus palaipsniui jus užvaldo – užsičiaupkite, nutraukite pokalbį be jokių paaiškinimų. Geriau papasakokite vėliau, kai atlėgs, kokia sunki buvo jūsų diena ir kodėl nervai nebelaiko.

Mylimas žmogus supras ir įvertins jūsų pastangas sušvelninti situaciją.

6. Šeima – tai artumas, ir ne tik seksualinis, bet ir dvasinis, protinis

Trumpai tariant, kad ir kaip būtumėte pavargę, kad ir kaip išsekote ir nusivarėte nuo kojų – suraskite jėgų ir laiko pabendrauti su mylimu žmogumi. Neišsivaikščiokite į skirtingus kambarius, mėgindami supaprastinti partneriui gyvenimą. Nuo to gyvenimas pasunkės jums abiem.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *