Situacijos, kai iš tiesų mergina vaikinui neturėtų rašyti trumpųjų žinučių

Pasaulis tapo pažangus, o žmonių požiūris gerokai pasikeitė. Anksčiau pirmus žingsnius santykiuose žengdavo tik stipriosios lyties atstovai.

Tačiau dabar merginos imasi iniciatyvos, jos dažnai pirmosios užmezga kontaktus. Jos gali pradėti bendrauti su vaikinais, kurie joms patinka bei toliau plėtoti santykius. Tačiau dailiosios lyties atstovės turėtų tai daryti tik tada, kai jaučia abipusę simpatiją.

Tačiau yra tokių atvejų, kai mergina neturėtų rašyti vaikinui trumpųjų žinučių ir stengtis visais įmanomais būdais susilaikyti nuo tokio žingsnio. Galima paminėti keletą tokių pavyzdžių.

Abejingumas

Toks abejingumas gali būti matomas iš vyro pusės. Jis gali niekada pats neprieiti prie merginos, niekuomet nieko jos nepaklausti apie tai, ką ji tikrai išmano bei niekada jos nepastebėti.

Tai rodo, kad ji jo nedomina, kad jis nenori su ja turėti jokių artimų santykių. Susirašinėdama su tokiu „gražuoliu“ mergina gali tik sugaišti savo brangų laiką.

Santykių pradžioje

Jei mergina su vaikinu susipažino visai neseniai, svarbu leisti vaikinui parodyti savo simpatiją. Reikėtų atsisakyti minties jam rašyti, nes tai jį gali tik atbaidyti.

Geriau duoti jam šiek tiek laiko ir leisti parodyti, kad jis nori bendrauti su mergina. Tuomet galima bus žengti tolesnius žingsnius į priekį.

Būdama vieniša

Merginą gali užvaldyti vienišumo jausmas. Ji gali trokšti su kuo nors pasikalbėti, pabendrauti ar susirašyti žinutėmis. Tokiu atveju ji turėtų parašyti savo seniems draugams, susitarti su vienu iš jų dėl susitikimo.

Kita vertus, jei ji būdama vieniša norės su juo bendrauti, jis nuspręs, kad mergina yra lengvas grobis. Todėl jis tikrai negerbs jos bendraujant.

Kai vaikinas ieško lengvai pasiekiamos merginos

Jei jaunuolis bendrauja tik su tokiomis moterimis, jam tikrai nereikėtų rašyti. Tai galima padaryti tik tada, kai reikia smagiai praleisti laiką ar norisi susukti trumpą romaną.

Jei ketinama užmegzti rimtus santykius, geriau apskritai susilaikyti nuo susirašinėjimo su tokiu žmogumi.

Visais kitais atvejais mergina gali būti iniciatyvi ir drąsiai parašyti vaikinui. Tačiau prieš tai aprašytais atvejais geriau susilaikyti nuo tokio žingsnio, kad būtų galima išvengta neigiamų pasekmių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *