Skausminga meilė žmogui, su kuriuo niekada negalėsite būti kartu

Meilė yra sudėtingas dalykas. Ji išsiskiria emocijų intensyvumu ir specifiškumu. Kartais tai yra gražiausias dalykas pasaulyje, o kartais tai baisiausias dalykas, su kuriuo mes kada nors susidūrėme.

Keista, kaip vienas dalykas gali sukelti tiek daug priešingų jausmų. Tačiau dėl to meilė tokia graži, tai yra arčiausiai tobulumo esantis jausmas, vienintelis dalykas, kuris gali lengvai ir patogiai savyje talpinti ir gėrį, ir blogį, grožį ir bjaurumą.

Kai galvojame apie meilę, galvojame apie laimingą meilę, apie tai, kas yra kažkas gražaus, gyvybės įkvėpimo pradžia.

Tačiau yra ir kita meilė – tamsesnė ir liūdnesnė meilė. Tai meilė, kurią jaučiate, kai mylite žmogų, su kuriuo niekada negalėsite būti. Tai tokia meilė, kuri nekalba apie kažko gražaus pradžią, o apie pabaigą to, kas galėjo būti gražu, bet niekada nebus.

Priešingai populiariems įsitikinimams, meilė ne visada baigiasi laimingai. Tai ne visada veda į dviejų žmonių ryšį, dviejų gyvenimų susiliejimą. Kartais retais atvejais tai atveda į išsiskyrimą su tais, kuriuos myli labiausiai. Galite mylėti ką nors iš visos širdies ir niekada neturėsite galimybės būti su tuo žmogumi.

Kai kurie žmonės negali ir niekada nebus kartu, net jei jie tikrai myli vienas kitą. Tai liūdna tiesa, bet vis dėlto tiesa. Reikalas tas, kad meilės neužtenka. Visos šios pasakos, visos šios istorijos ir filmai, kuriuos girdėjote ir žiūrėjote, jums melavo. Meilės niekada nepakanka, nes meilė nėra racionali.

Kartais yra kitų priežasčių, kodėl du žmonės negali ir niekada nebus kartu. Tiesą sakant, tai dažniausiai yra lemiamas veiksnys, ar du įsimylėjėliai galės praleisti savo gyvenimą kartu: ar jie sugebės atleisti ir pamiršti blogį.

Kadangi meilė yra tokia pat galinga kaip ir emocija, ji kartais verčia mus priimti blogus sprendimus, kurie yra žalingi tiems, kuriuos mylime. Kalbant apie meilę, mūsų praeitis mus persekioja. Nuo santykių pereiname prie santykių, nešdamiesi visą bagažą, kurį spėjome sukaupti būdami ankstesniuose santykiuose.

Laukiate tikėdamiesi, kad senosios meilės vietą gali užimti nauja. Bet tai nereiškia, kad jūs kada nors nustosite mylėti vienas kitą. Kai kurie žmonės mylės vienas kitą iki mirties, nors didžiąją gyvenimo dalį ir praleido atskirai. Ir tai yra tamsioji meilės pusė…Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *