Stabilūs santykiai

Nėra konkrečių skaičių, po kiek laiko nuo pažinties santykiai tampa stabilūs. Jų patikimumas matuojamas ne kartu praleistų dienų ir naktų skaičiumi, o tuo, kiek nuspėjami ir komfortiški yra šie santykiai jums abiem.

Štai kaip galite sužinoti, ar jūsų santykiai yra patikimi:

Jūs nebijote pasakyti tai, ką galvojate

Vienas iš sveikų, stabilių santykių požymių – pakantumas savo partnerio ypatumams. Jūs jau išmokote priimti vienas kito trūkumus ir keistenybes. Kartais jie vis dar gali erzinti, tačiau apskritai jie jau nebeturi juntamos įtakos jūsų jausmams.

Tokie partneriai pasiekia naują komforto lygį – kai gali reikšti savo mintis nebijodami pasakyti, ko nereikia ar būti per daug tiesmukiški.

Leiskite sau būti pažeidžiamu

Bet kokie santykiai – tai rizika. Atsiverti žmogui ir parodyti savo silpnas vietas gali būti sudėtinga, todėl mes galime slėpti nuo partnerio savo baimes, nepasitikėjimą, nerimą. Jeigu pilnai įsileidžiate žmogų į savo pasaulį, o ne vien tik leidžiate jam pastovėti tarpduryje ant slenksčio, reiškia, su juo jaučiatės saugūs. Šis atsivėrimas leidžia užmegzti gilesnį emocinį ryšį.

Kartais jums būna nuobodu

Nuobodulį galima labai lengvai supainioti su blėstančiais jausmais, tačiau dažniausiai jis reiškia tiesiog tai, kad jūsų santykiai yra stabilūs. Stabilūs = nuspėjami, prognozuojami. Tačiau yra žmonių, kuriems saugiuose, patikimuose santykiuose ima trūkti tos intrigos ir to šviežumo, kurių būta pačioje pradžioje.

Užuot liūdėję, kad santykiuose nepakanka dramos, geriau pagalvokite apie tai, kad šalia jūsų yra žmogus, kuris jus palaikys bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje.

Daugiau energijos investuojate į kitas savo gyvenimo sritis

Jei judu nustojote vienas kitam būti visatos centru ir netrukdote sau ir kitam žmogui tobulėti, reiškia, pagaliau baigėsi prisitaikymo ir „prisitrynimo” etapas ir jūsų pora perėjo į stabilių santykių stadiją. Jūs pradedate ieškoti būdų, kaip subalansuoti savo gyvenimą, jums ir vėl norisi dažniau susitikti su draugais/draugėmis, vėl atkreipiate dėmesį į karjerą ir grįžtate prie ankstesnių pomėgių.

Jaučiate harmoniją su savimi

Kai santykiai tampa realiai saugūs, jūs vėl pradedate investuoti į save daugiau energijos. Jau nebereikia jaudintis, kad konfliktai prives prie išsiskyrimo, kadangi išmokote konstruktyviai ginčytis. Jeigu mylimam žmogui reikia daugiau erdvės, jums jau neatrodys, kad jo jausmai atvėso. Nebereikia visų jėgų eikvoti santykių palaikymui, kadangi būti kartu tapo lengva ir natūralu.

Dabar jūs savarankiškesni, nei santykių pradžioje

Kai santykiai tampa patikimi, nebereikia niekam nieko įrodinėti ar užkariauti, kiekvienas partneris grįžta prie savojo „aš“ pojūčio. Laikui bėgant rasite tobulą pusiausvyrą tarp „aš“ ir „mes“. Dabar jūs jau mokate leisti laiką atskirai ir nenuobodžiauti kartu. Nejaučiate poreikio iš mandagumo kur nors su savimi temptis mylimą žmogų. Jūs turite ir bendrų, ir atskirų draugų. Įsileidžiate vienas kitą į savo gyvenimus, užuot dalinę vieną gyvenimą dviem.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *