Ženklai, kad meilę jūs tik įsivaizduojate

Jis nekuria bendrų planų. Jis nekalba apie bendrą jūsų ateitį. Jis jūsų negerbia… Šie ženklai yra pakankamai akivaizdūs, kad jūsų santykiais ilgai netruks, o tarp jūsų liepsnojančią meilę jūs tik įsivaizduojate…

Sėkmingus santykius galite sukurti tik tada, jei dėl jų stengiasi abu partneriai. Jei pastangos yra vienpusės, anksčiau ar vėliau tokie santykiai tikrai nutrūks.

Jei abejojate dėl savo partnerio jausmų, išsklaidyti abejones jums padės tam tikri ženklai, kurie parodo, kad meilę jūs tik įsivaizduojate. Išsklaidykite savo abejones jau dabar: negaiškite savo laiko su tuo žmogumi, kuris jūsų nemyli.

Žemiau išvardinti ženklai patvirtins jūsų įtarimus, kad partneris nepuoselėja šiltų jausmų:

1. Jis nori, kad jūs pasikeistumėte.

Jis nuolatos nepatenkintas tuo, ką ir kaip darote. Jis visada randa priežasčių jus kritikuoti, bet niekada jūsų negiria. Maža to, jis mėgsta iš jūsų juoktis. Šalia tokio žmogaus paprasčiausiai negalite būti savimi.

2. Jis jūsų negerbia.

Jaučiate, kad jam nerūpi jūsų orumas. Jis dažnai sako bjaurius dalykus ir stengiasi jus pažeminti. Jis nevertina jūsų, nes mano, kad bet kokiu atveju liksite su juo.

3. Jis jūsų nelaiko prioritetu.

Nesijaučiate taip, tarsi būtumėte jam svarbiausias žmogus. Jūs visada liekate antrame plane. Jis daugiausia dėmesio skiria savo draugams, darbui ir šeimos nariams.

4. Jis niekada nepripažįsta savo kaltės ir neatsiprašo.

Jūsų partneris daro klaidų, tačiau jų niekada nepripažįsta. Jis niekada neatsiprašo, ir vėliau elgiasi taip, tarsi nieko nebūtų nutikę.

5. Jis nekalba apie bendrą ateitį.

Jis tarsi nemato jūsų bendros ateities, todėl niekada nekuria planų, į kuriuos būtumėte įtraukta ir jūs. Jis tiesiog plaukia pasroviui.

6. Jis neieško kompromisų.

Gebėjimas ieškoti kompromisų yra kiekvienų santykių pagrindas. Vis dėlto, jei jis nėra linkęs ieškoti abiem pusėms tinkamų sprendimų, tai gali reikšti, kad jums paprasčiausiai ne pakeliui.

7. Jis nesidomi jūsų gyvenimu.

Jūsų partneris nerodo nuoširdaus susidomėjimo jūsų gyvenimu. Jis neklausia, kaip sekėsi darbe, jam neįdomu, kokie yra jūsų pomėgiai ir norai.  Atrodo, kad jis yra visiškai abejingas jūsų gyvenimui.

8. Jis yra emociškai uždaras.

Atrodo, kad jis sąmoningai stengiasi išlaikyti atstumą. Panašu, kad jam taip paprasčiausiai patogiau. Jei norite ką nors sužinoti, jums tiesiog žodis po žodžio tenka iš jo traukti informaciją.

9. Jis neprisimena jūsų norų.

Jis per daug užsiėmęs savo reikalais, kad tai atsimintų. Jam kur kas svarbiau jo paties laimė, todėl tikrai neverta stebėtis, kodėl jis pamiršta jums svarbius dalykus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *