Kaip atsikratyti galvos skausmo – 4 patarimai kenčiantiems

Remiantis tyrimais, žmonių, kurie kenčia nuo galvos skausmo oro permainų metu arba stiprių magnetinių audrų dienomis, yra daugiau nei 60 procentų. Jei esate vienas iš jų, būtinai peržiūrėkite ekspertų patarimus, kaip sustabdyti kančias.

Verta iš anksto perspėti, kad vieni metodai padeda vieniems, kiti – kitiems. Tikslaus problemos sprendimo negali būti, todėl tiesiog pasistenkite rasti jums tinkantį būdą, kaip atsikratyti galvos skausmo ir negalavimo ar bent iš dalies pagerinti savo savijautą. Pavyzdžiui, anksčiau esame kalbėję apie kvėpavimo pratimus, kurie padės kiekvienam pajusti palengvėjimą. Jie yra naudingi, tad juos galite atlikti kartu su toliau aprašytais būdais.

Pasivaikščiokite gryname ore

Dažniausiai orui jautrių žmonių problemos yra susijusios su deguonies trūkumu, ypač kai orai staigiai keičiasi. Tokiu atveju namuose būtina atidaryti langus, taip pat dažnai išeiti į lauką pasivaikščioti. Tada smegenys bus prisotintos deguonies, todėl galvos skausmas ir galvos svaigimas išnyks arba bent jau susilpnės.

Atsikratykite žalingų įpročių

Stebėjimų ir apklausų duomenimis, rūkaliai dažniau kenčia nuo slėgio ir temperatūros pokyčių. Jei rūkote, geriau meskite šią priklausomybę. Gali būti, kad kartu su ja praeis ir galvos skausmai per magnetines audras ar keičiantis orams. Net jei galvos skausmas visiškai nepraeina, galite iš dalies sumažinti jo intensyvumą. Be to, tai sumažins spaudimą, dėl kurio nenukentės širdies ir kraujagyslių sistema.

Fizinis aktyvumas ir sveika mityba

Jei turite problemų dėl padidėjusio širdies spaudimo, tada labai svarbu sportuoti, kai jaučiatės gerai, taip sustiprinsite kraujagyslių sieneles. Taip pat labai svarbu teisingai maitintis, mažinti suvartojamo cukraus kiekį ir pradėti vartoti daugiau kraujagyslėms naudingo maisto, pavyzdžiui, ankštinių daržovių, grikių, žuvies, pieno, vaisių ir jūros gėrybių.

Daugelis ekspertų pataria vartoti mažiau druskos magnetinių audrų dienomis, taip pat gerti daugiau vandens.

Laikykitės režimo ir neperkraukite savęs darbais

Eikite nuolat miegoti tuo pačiu metu. Tokiu atveju jūsų kūnas sustiprės ir lengviau ištvers bet kokį neigiamą išorinį poveikį, įskaitant oro pasikeitimą.

Nepersistenkite, stenkitės kuo dažniau ilsėtis. Kai žmogus yra labai pavargęs, jo organizmas nusilpsta ir ima labai dažnai reaguoti net į minimalius oro pokyčius. Ypač svarbu pailsėti ir nepavargti tokiomis dienomis, kai jaučiatės blogai. Kartais geriau tiesiog atsipalaiduoti ir neskubius darbus palikti kitai dienai.

Taip pat specialistai rekomenduoja užsiimti savęs grūdinimu, maudytis vonioje su eteriniais aliejais, užsiimti mėgstamu pomėgiu, taip pat mažiau skaityti blogų naujienų internete. Esant tokioms problemoms labai padeda bendravimas su augintiniais. Stebėjimai rodo, kad žmonės su katėmis ar šunimis daug lengviau toleruoja galvos skausmą. Gyvūnai kai kuriais atvejais netgi gali visiškai numalšinti skausmą ir pradžiuginti žmogų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *