Kuo pavojinga moteriška globa: nuo impotencijos iki skyrybų

Net ir pats švelniausias moters rūpestis gali sukelti vyriškiui nemalonių jausmų. Įsimylėjėliai ir netgi tie, kurie jau susituokę, kartais svajoja apie tam tikrą laisvę. Ir niekas nenori atrodyti silpnas ir bejėgis.

Kad santykiai su mylimu žmogumi būtų darnūs, verta vengti pernelyg atkakliai rodyti rūpestį, antraip galite jį paprasčiausiai nuvarginti.

Tai kaipgi palaikyti savo vyrą, neįsmunkant į „žmonos-mamos” vaidmenį? Kaip nepaversti vyro po padu sėdinčiu skuduru?

Jeigu vyriškis iš pat pradžių neturi ryškaus charakterio ir yra įpratęs, kad jį prižiūri mama ar sesuo, jūsų perdėtas rūpestingumas gali baigtis tuo, jog jis galutinai praras bet kokį savarankiškumą.

Rūpestingumas negali peržengti proto ribų. Apgaubtas perdėtos globos, vyras gali prarasti netgi elementarų gebėjimą pasirūpinti savimi. Įsivaizduokite, jis nesugeba net įsipilti sau arbatos, savarankiškai neranda švarių kojinių ir pasiklysta prekybos centre.

Tačiau ir tai – anaiptol ne blogiausia. Mokslininkai tvirtina, kad pernelyg stiprus moterų rūpinimasis daro vyrus bejėgius lovoje. Perdėtas moteriškas rūpestingumas ir globa sklandžiai perauga į vyrišką impotenciją – tiek buitinėje sferoje tiek lovoje.

Nereikia pavirsti hiper, sper, mega rūpestinga mama savo vyrui. Atminkite, kad vyriškis – suaugęs žmogus. Leiskite jam pačiam jumis pasirūpinti – kava į lovą, sekmadienio vakarienė, lengvas masažas prieš miegą. Iš pradžių tai gali būti neįprasta, bet ilgainiui abu prie to priprasite. Jūsų santykiams tai bus tik į naudą.

Išsiaiškinkite, kokio konkrečiai rūpesčio reikia jūsų vyrui

Išsiaiškinkite optimalų to rūpesčio lygį, tačiau atminkite, kad perdėtas švelnumas kartais gali jį gniuždyti.

Kiekvienas žmogus retkarčiais gali pasijausti nesaugus, kiekvienam pasitaiko sunkių laikotarpių, ar kalba eitų apie darbus, ar apie, tarkime, sveikatą. Tokiais momentais jūsų rūpestis ir švelnumas gali tapti realia parama mylimajam.

Tačiau čia labai svarbu nepersistengti. Palikite visus tuos saldžius švelnumus vaikams, kadangi dauguma vyrų pakęsti negali rožinių snarglių. Verčiau pademonstruokite meilę savo dėmesiu, domėkitės jo reikalais, padovanokite jam kokią nors smulkmeną, paįvairinkite jo vakarus savo gera nuotaika ir gardžia vakariene.

Venkite dažnų ir vyrus erzinančių klausimų, tokių kaip „Ar tau nešalta?” arba „Ar nesi alkanas?”. Geriau kartą ir visiems laikams apsispręsti, kokio lygio rūpesčio reikia jūsų vyrui, ir to lygio laikytis. Jūsų abipusė santykių darna nuo to bus tik dar šviesesnė.

Kaip susilaikyti nuo perdėtos globos

Ši užduotis nėra lengva, ypač turint omenyje kiekvienai moteriai įgimtą motinystės instinktą. Užuot visiškai atsisakiusios rūpinimosi, pasistenkite surasti aukso viduriuką.

Galite, pavyzdžiui, įsigyti augintinį arba apsvarstyti galimybę tapti realaus kūdikio mama. Šitaip jūs patenkinsite savo įgimtą instinktą, ir nepersistengsite rūpindamasi savo partneriu.

Ir nepamirškite apie jus supančius žmones. Gali būti, kad aplink jus yra žmonių, kuriems taip pat reikia jūsų rūpesčio, tačiau dažnai mes atkreipiame dėmesį į tuos, kuriems jau viskas gerai.

Pabandykite atkreipti dėmesį į savo tėvus ir senelius. Arba skirkite dalį savo rūpesčio vyro mamai. Tai ne tik pagerins jūsų santykius su anyta, bet ir leis geriau jaustis jūsų vyrui, kurio nebegniuždys jūsų hipergloba.

Išmokite rasti pusiausvyrą, rūpindamasi savo vyru, kadangi pernelyg didelis rūpestis gali įkyrėti greičiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Atminkite, kad ilgalaikiai santykiai kuriami remiantis abipuse pagarba ir laisve. Dėl pernelyg intensyvaus moters rūpinimosi dažnai nutrūksta santykiai, net ir tarp tų žmonių, kurie, atrodytų, vienas kitam puikiausiai tinka.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *