Laimingų santykių dėsniai

1. Panašumo dėsnis

Į savo gyvenimą mes visada pritraukiame tokį žmogų, kokie iš esmės esame patys. Jeigu jūsų netenkina jūsų aplinka, pažvelkite į savo sielą. Jeigu manote, kad jums sekasi susirasti vertus žmones, taip yra tik todėl, kad patys esate toks žmogus. Dėl to, jeigu norite į savo gyvenimą pritraukti vertingą žmogų, patys tapkite tokiu žmogumi.

2. Priežasties ir pasekmės dėsnis

Ką duodame, tą ir gauname. Elkitės su savo partneriu taip, kaip norėtumėte, kad jis elgtųsi su jumis.

3. Meilės dėsnis

Visiems mums, tiek vyrams, tiek moterims, labai reikalinga meilė. Meilė reiškia priėmimą, nuoširdumą, švelnumą, rūpestį, norą duoti ir būti atsakingam, patikimumą, nesavanaudiškumą, dosnumą. Ir kuo daugiau rodome šių savybių, tuo daugiau patys gauname mainais.

Tokios apraiškos kaip baimė, pavydas, priklausomybė, manipuliavimas, kontrolė, pretenzijos, priekaištai – griauna santykius ir neturi nieko bendra su meile.

4. Žodžio galios dėsnis

Visi žinome, kokią galią turi žodžiai. Žodžiais galima išgydyti, žodžiais galima ir nužudyti. Visada sekite, ką kalbate. Etiketės, įžeidinėjimai, priekaištai padaro sieloje žaizdas, kurias paskui labai sunku užgydyti. Jos turi negrįžtamą poveikį. Nes kiekvieno žmogaus sieloje gyvena vaikas, bijantis būti atstumtas. Venkite situacijų, kai galėtumėte jį sužeisti. Žodžių galią naudokite tik šiltiems žodžiams, komplimentams, pritarimui, palaikymui.

5. Pasitikėjimo dėsnis

Pasitikėjimas – gyvybiškai svarbus tikriems meilės santykiams. Be pasitikėjimo vienas poros narys tampa įtarus, nerimaujantis ir kupinas baimės, o kitas jaučiasi emociškai įkalintas, jam atrodo, kad jam neleidžiama laisvai kvėpuoti. Pavydas – tai vienatvės baimė, žema savivertė ir nemeilė sau. Pasitikėjimas – esminis tikros meilės elementas.

6. Nuoširdumo dėsnis

Žmonės dažnai mano, kad jeigu ką nors myli, vadinasi, to visiškai pakanka, priešakyje laukia laimės kupinas gyvenimas. Tačiau iš tikrųjų meilė nėra sustingusi struktūra, ji labiau panaši į augalą, kuris arba auga ir žydi, arba nuvysta ir miršta. Viskas priklauso nuo to, ką su ja, savo meile, darome.

Nuoširdus bendravimas – kaip vanduo, be jo augalas negali išgyventi. Kalbėkitės vienas su kitu apie savo norus, poreikius, požiūrius ir jausmus. Leiskite savo partneriui sužinoti, kad jį mylite ir vertinate. Niekada nebijokite ištarti trijų stebuklingų žodžių: „Aš tave myliu”. Niekada nelaikykite kito žmogaus gero elgesio su jumis kaip savaime suprantamo dalyko. Kalbėkite apie savo jausmus, nebijokite pergirti partnerio. Nuoširdūs pagyrimai – kaip saulės spinduliai augalui, jie įkvėps naują gyvybę jūsų santykiams. Nes kiekviename iš mūsų gyvena vidinis vaikas, kuriam gyvybiškai reikia pritarimo ir pripažinimo.

7. Dovanojimo dėsnis

Mylėti – reiškia dovanoti dalį savęs be jokio užmokesčio ir be jokių išankstinių ar neišankstinių sąlygų. Jeigu norite gauti meilę, tereikia ją patiems dovanoti. Ir kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Meilė yra tarsi bumerangas, ji visada sugrįžta. Galbūt ne visada sugrįš iš to asmens, kuriam ją davėte, tačiau vis tiek sugrįš pas jus. Ir sugrįš šimteriopai.

Svarbu prisiminti, kad turime neribotas meilės atsargas. Atiduodami ir dovanodami, mes jos nė lašo neprarandame.

Ir vienintelis būdas prarasti mumyse esančią meilę – neduoti jos kitiems. Viena iš priežasčių, kodėl žmonės retai patiria meilę, yra ta, kad jie laukia, kol kas nors kitas juos pamils pirmas. Tačiau tai panašu į muzikantą, kuris sako: „Muziką pradėsiu groti tik tada, kai žmonės pradės šokti”.

Tikroji meilė yra besąlygiška, ji nieko neprašo mainais. Ji netoleruoja barterinių mainų. Slaptoji laimingų santykių formulė – visada kreipti dėmesį ne į tai, ką galite gauti, bet į tai, ką galite duoti.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *