Moterų daromos klaidos, kurios griauna santykius

Kokie bus santykiai, priklauso nuo abiejų partnerių. Tiek vyras, tiek moteris turėtų dėti pastangas, kad jų sąjunga būtų tvirta, ir kad būtų kuo mažiau problemų.

Tiesa, vyro poelgiai lemia santykių eigą, tačiau daug didesnį vaidmenį vaidina moters veiksmai. Moteris gali ir sustiprinti sąjungą, ir ją sugriauti. Santykiai nenutrūksta netikėtai. Paprastai santykiams neigiamą įtaką daro tam tikri moters veiksmai.

Emocinės sūpynės

Moteris gali norėti sužadinti vyro susidomėjimą, jos elgesys gali būti kontrastiškas. Ji gali būti arba švelni, arba šalta, kartais susierzinusi, kartais švelni ir meili. Vyrai nuolat kartoja, kad nemėgsta tokių kraštutinumų, taip pat jie negali pakęsti emocinių svyravimų.

Nuolatinė kritika

Kartais moteris gali skleisti neigiamas emocijas. Ji gali kritikuoti išrinktąjį, komentuoti jo veiksmus ar išvaizdą, ieškoti priekabių dėl smulkmenų. Taip moteris pabrėžia savo reikšmingumą ir svarbą. Moteriai gali atrodyti, kad jos kritika ir priekaištai motyvuoja vyrą. Tačiau iš tikrųjų tokio pobūdžio kalbos sukelia partneriui diskomfortą ir nepasitenkinimą.

Problemų ignoravimas

Sąžiningumas ir gebėjimas užmegzti dialogą padeda puoselėti laimingus santykius. Moteris gali to nesuprasti, ji gali reikalauti, kad vaikinas atspėtų, ko ji nori, ko jai reikia. Tačiau vyras nenutuokdamas, ką moteris galvoja, jaučiasi blogai. Vyrams nepatinka mįslės ir bandymai jas įminti.

Visiška kontrolė

Santykiai gali būti kuriami tik pasitikėjimo pagrindu. Kartais moteris galvoja, kad vyru pasitikėti neįmanoma. Ji valdo vyrą, stebi kiekvieną jo žingsnį, tikrina jo skambučius ir žinutes. Tokie veiksmai vargina partnerį, kuris dėl viso to nuolat jaučiasi kaltas.

Nuolatinis planavimas

Organizuotumas nėra bloga savybė, nėra nieko blogo turėti tikslą. Moterims patinka turėti planą – jos gali gyventi pagal grafiką. Bet visgi būtina jausti tam tikras ribas. Jei moteris viską planuos minutėmis, jei kasdienybėje neliks vietos improvizacijoms, vyrui pradės darytis labai nuobodu.

Tiesa, tam tikri moters veiksmai išties daro neigiamą įtaką santykiams. Deja, minėtieji veiksmai dviejų žmonių sąjungos nesustiprina, o tik griauna, ir labai sparčiai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *