Penki dalykai, trukdantys geriems žmonėms rasti porą

Jeigu asmeniniame gyvenime jums nepasisekė, neskubėkite nusiminti. Siūlome peržvelgti penkias priežastis, trukdančias geriems ir maloniems žmonėms susirasti gyvenimo partnerį. Galbūt pats laikas ką nors pakeisti savyje?

Jūs esate malonus, mielas, užjaučiantis ir bendraujantis žmogus. Kodėl jums tada taip nesiseka asmeniniame gyvenime? Atrodo, kad nauji santykiai prasideda teisingai… ir tada bam! Vėl išsiskyrimas. Štai penkios priežastys, kodėl nerandate sau idealiai tinkančios antrosios pusės ir kodėl jums niekaip nepavyksta sukurti iš tikrųjų laimingų santykių.

5 dalykai, trukdantys geriems žmonėms rasti porą:

•Jūs esate per miela(s). Ar esate įpratę kaltinti tik save, jeigu pasimatymo metu kas nors nepavyko. Smerkiate save dėl kiekvieno blogai ištarto žodžio ar net apskritai dėl blogo oro? Reikėtų pradėti būti nuolaidesniu sau. Tik nedaugelis įvertins norą būti geru visada ir visur. Tačiau daugelis norės tuo pasinaudoti.

•Jūs esate moteris. Taip, būti moterimi yra sunku ir brangu, be to, jūs turite daug kartų mažiau galimybių susirasti sau porą. Iš dalies kalta demografinė situacija: daugelyje Europos ir Amerikos šalių vyrų yra mažiau nei moterų. Taigi, paaiškėja, kad merginų, kurių tikslas sėkmingai ištekėti ir sukurti šeimą, yra mažiau nei vaikinų. Todėl jaunikių rinkoje, jeigu ją taip galima pavadinti, kyla rimta konkurencija.

•Jūs greitai prisirišate. Nieko gero tai, kad per greitai prisirišate prie savo partnerio, be galo laukiate jo skambučio, tikrinate savo e. paštą daugybę kartų per dieną, patys bombarduojate jį žinutėmis ir pan. Dažnai nenorite susidurti su tiesa ir pripažinti sau, kad šis žmogus yra visiškai jums netinka. Dėl to po kiekvieno naujo išsiskyrimo jaučiatės su sudaužyta širdimi ir turite vėl viską pradėti iš naujo.

•Jūs esate keistas žmogus. Niekas nesako, kad turėtumėte pradėti lankytis pas psichoterapeutą. Tačiau kai kurie jūsų poelgiai kelia sąmyšį ir daug klaustukų. Ypač, jeigu pradedate taip elgtis, bendraudami su žmogumi, su kuriuo neseniai susipažinote. Tiesa, kad kiekvienas turi teisę į saviraišką, bet ne visi geba suvokti kitų žmonių keistenybes ir ekstravagantišką elgesį. Gal reikėtų šiek tiek sulėtinti tempą ir tada viskas klostytųsi kur kas palankiau jums?

•Jums tiesiog nesiseka. Kartais taip nutinka. Galbūt jūsų nuostabios žmogiškosios savybės kaip magnetas traukia bet kokius manipuliatorius, egoistus ir kitus subjektus, kuriems rimtų santykių užmezgimas su jumis yra paskutinėje vietoje.

Bet kokiu atveju nenusiminkite, jei nepavyksta rasti sau poros. Priešingu atveju rizikuojate atsidurti uždarame rate, kai rankos nusvyra, nebenorite rūpintis savo išvaizda ir net išeiti į gatvę. Tokiu atveju už kampo tyko depresija. Nesupraskite savo nesėkmės vienuose ar kituose santykiuose kaip nuosprendžio visiems galimiems ateityje santykiams. Patikėkite, kad kažkur netoliese vaikščioja jums likimo skirtas žmogus. Jūs vis tiek galų gale jį sutiksite tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. O kol neturite antrosios pusės, pagalvokite, kaip galėtumėte skirti daugiau laiko ir meilės sau? Skirkite laiko savo pomėgiams, tobulėkite. Juk ir jus pačius traukia įdomūs žmonės. Galbūt išplėsti pažinčių ratą netgi būtų jums naudinga.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *