Požymiai, kad moteris tavimi apsėsta, o ne įsimylėjusi

Štai priešais tave mergina, visais atžvilgiais tobula: pasirengusi išklausyti, jei turi problemų, pamaitinti pusryčiais, pietumis ir vakariene, palaikyti kompaniją netgi žvejyboje. Tik paskui pradedi pastebėti, kad kažkas su ja kažkas negerai. Pyksta, jei nori praleisti laiką su draugais ar vienumoje, taip ir taikosi lyg tarp kitko patikrinti telefoną, nepalieka tavęs vieno nė minutei. Tiesiogine prasme. Netgi naktį siuntinėja žinutes!

Iš visko sprendžiant, susidūrėte su moterimi, kuris yra jumis apsėsta, o ne jus įsimylėjusi. Pamėginkime išsiaiškinti, kokiu būdu galima tai nustatyti ir kuo tokios partnerės pavojingos.

Lygiai vidurnaktį nuostabi princesė pavirs piktą žiežula

Iš pradžių į apsėdimą linkę žmonės atrodo kaip tobulumo įsikūnijimas, tačiau paskui jie tikrąja šio žodžio prasme savo buvimu greta ima smaugti ir gniuždyti, nepalikdami nė milimetro asmeninės erdvės. Šiuo atveju galime kalbėti apie priklausomybę: toks partneris nesugeba atskirti, kur yra jis, o kur – kitas žmogus, nesusigaudo savo paties troškimuose ir dėl to į bet kokius bandymus nusistatyti distanciją reaguoja griežtai neigiamai.

Jei tarpusavio priklausomybė atsiranda su moterimi, kuri realiai jus pamilo, tokius santykius vis dar galima paversti dviejų psichologiškai sveikų žmonių sąjunga. Tačiau jeigu pamėginsime tai daryti su apsėstais žmonėmis, pastangos neduos norimo rezultato: daugeliu atveju tai, ką jie jaučia jūsų atžvilgiu, yra ne meilė, o troškimas kontroliuoti ir įsitvirtinti partnerio sąskaita.

Neretai apsėsti žmonės siekia pažeminti savo partnerio savivertę, leisdami jam suprasti, kad jie yra vieninteliai pasaulyje, kurie apskritai gali su jumis susitikinėti ir gyventi. Pamėginę pasitraukti iš tokių santykių, galite susidurti su tuo, kad buvusi mergina ims persekioti jus socialiniuose tinkluose, gali imti šmėžuoti kavinėse, kuriose paprastai pietaujate, tose pačiose kino salėse, tame pačiame parke ir t.t.

Kaip suprasti, kad tavo mergina nėra ta, kokia bando save vaizduoti

Kuo anksčiau atkreipsite dėmesį į signalus, bylojančius apie stiprų moters apsėdimą, tuo lengviau bus nutraukti su ja santykius su. Išsiaiškinkime į ženklus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.

Jūsų gyvenime jos pernelyg daug

Iš pradžių žmonės linkę visą laiką leisti kartu, ir tai normalu. Tačiau jeigu jau spėjote vienas kitą pažinti ir „prisitrinti”, o draugė vis neatstoja, yra prasmės susimąstyti.

Ji gali siųsti jums žinutę po žinutės, niršti, jeigu neatsiliepėte telefonu ar nepaskambinote po penkių minučių. Nepadeda tokiais atvejais nei tavo maldavimai liautis, nei paaiškinimai: „aš dabar dirbu, todėl negaliu iš karto reaguoti į tavo sąmonės srautą!“

Jūs esate pavyzdys, kurį ji mėgdžioja

Puiku, jei esate tiek šaunus, kad mergina nori į jus lygiuotis. Nelabai gerai, kai ji tai pasako jau per pirmąjį susitikimą. Mažai tikėtina, kad per valandą ar dvi, kurias praleidote kartu, ji suprato, koks esate žmogus, ir yra didelė tikimybė, kad tai, ką ji jaučia – tai aistra, suplakta į vieną kokteilį su apsėdimu.

Jei tau staiga pradėjo pasakoti, koks jūs vertingas ir nepakeičiamas, kaip stipriai skiriatės nuo įprastų vyrų, neužkibkite už draugės provokacijų, pasikliaukite savo intuicija. Vėliau, išanalizavę susitikimą namuose, pagalvokite, ar norėtumėte su ja nueiti į antrą pasimatymą. Atminkite, kad jūs, kaip ir bet kuris kitas žmogus, esate vertas sveikų santykių su psichologiškai subrendusiu partneriu, kuris jūsų pagalba nespręs savo psichologinių problemų.

Nepriima žodžio „ne”

Jai nesvarbu, kad pavargote darbe, nenorite niekur eiti iš namų, kad jums reikia rūpinimosi ir palaikymo. Moters visatoje jos troškimai yra aukščiau už viską, todėl ji tikriausiai visgi privers jus nuvažiuoti pas tėvus ar praleisti pusdienį renkantis užuolaidas miegamajam, net jeigu jums į užuolaidas nusispjauti.

Susidūrėte su agresija kaip atsaku į jūsų ištartą „ne”? Pabandykite aptarti situaciją, paaiškindami, kad dabar nesate tam nusiteikę, tačiau vėliau mielai atsiliepsite į jos pasiūlymus. Jeigu toks pokalbis nepadėjo, atsiribokite nuo tokios partnerės: vargu ar pavyks susitvarkyti su jos charakteriu.

Grasina ką nors su savimi padaryti, jeigu ją paliksite

Pakanka tik jums prabilti apie pertrauką santykiuose, kai ji staiga ima grasinti, kad neištvėrusi išsiskyrimo, iššoks iš balkono? Sveikiname, jūs įsivėlėte į santykius su manipuliacijų meistre.

Tiesa yra ta, kad ji neturi drąsos rimtiems veiksmams, o garsūs ir patetiški pareiškimai – tai dalis spektaklio, skirto tam, kad jūs jos nepaliktumėte. Paprastai žmonėms, turintiems polinkį į apsėdimą, svarbu žinoti, kad partneris juos myli ir neleis, kad jie imtų save žaloti. Tačiau vargu ar jums apskritai reikalingos tokios emocinės sūpuoklės. Tikimės, jog esate pakankamai protingi, kad suprastumėte: adekvatus žmogus niekada savęs nežalos tiesiog tam, kad jūs jo nepaliktumėte.

Persekioja

Neretai apsėsti žmonės ima persekioti partnerį, jeigu tasai nusprendžia nutraukti santykius. Reikia pažymėti, kad toks elgesys labiau būdingas vyrams, tačiau tykoti ir persekioti gali taip pat ir moterys.

Tokių veiksmų pobūdis priklauso nuo persekiotojos fantazijos ir užmojų – nuo ​​švelnių patyčių socialiniuose tinkluose iki pakankamai rimtų grėsmių gyvybei ir sveikatai. Mūsuose nėra jokios reguliavimo sistemos, galinčios apsaugoti vyriškį nuo pamišusios buvusios draugužės išpuolių, tačiau galime duoti keletą patarimų, jeigu neadekvačiai mergužėlei kilo pagunda subjauroti jūsų automobilį ar šliūkštelėti į veidą sieros rūgšties.

Užblokuokite ją socialiniuose tinkluose. Dažniausiai, išsiskiriant su partneriais, svarbu apibrėžti, kodėl žmogus nusprendžia išsiskirti. Dabar taip nėra. Bėkite neatsigręždami, uždarykite paskyras socialiniuose tinkluose, jei įmanoma, pasikeiskite SIM korteles. Apsėsti žmonės retai atsikabina gera valia.

Keisti maršrutus. Jeigu nenorite susidurti su agresyviai jus susigrąžinti siekiančiu žmogumi, susikurkite kelis maršrutus, kaip atvykti į darbą ir grįžti namo, o paskui kaitaliokite juos atsitiktine, chaotiška tvarka. Jeigu turite galimybę dirbti nuotoliniu būdu, pasinaudokite ja tam laikotarpiui, kol persekiotoja išsikvėps.

Nerodykite atviros agresijos. Neatsakykite agresija į agresiją, gink Dieve, nemojuokite kumščiais. Pirma – tai neetiška. Antra – įsiutusi persekiotoja gaus pretekstą kreiptis į policiją dėl žalos sveikatai. O pareigūnams vienodai rodo, kad „auka” pati jus išprovokavo, už ką ir gavo visiškai pelnytai į fasadą. Įstatymai tokių psichologinių subtilybių nenagrinėja.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *