Trys patarimai moterims, kaip tapti mūza savo vyrui

Bet kuri dailiosios lyties atstovė svajoja, kad jos išrinktajam pasiseks, kad jis tobulės, taps geresnis nei buvo vakar. Ji supranta, kad tam jam reikia pabandyti daryti naujus dalykus, įveikti save. Tačiau moteris tuo pat metu prisimena, kad be jos vyrui nepavyks, kad ji būtinai turi stovėti už jo, išlikti stipri. Šiuo atžvilgiu ji yra teisi, tačiau ne visi jos veiksmai bus naudingi. Moteris turi būti vyro mūza, kad įkvėptų jį. Štai ką ji turėtų daryti…

Ačiū, puikiai pasidarbavai, vertinu

Vyras myli ausimis, todėl moteris tikrai turėtų jį pagirti. Ji turi pabrėžti, ką vaikinas jau pasiekė, kalbėti apie tai, kaip jis stengėsi. Ji taip pat turėtų jam padėkoti, nurodyti, kad tai, ką jis padarė, jai reikšminga. Jau vien tai paskatins jį stengtis daugiau, dėti dar daugiau pastangų. „Ačiū“, „Puikiai pasidarbavai“ ir „Vertinu tavo pagalbą / pastangas / indėlį“ turėtų tapti jūsų naujomis mėgstamiausiomis frazėmis.

Būkite kantri ir išmintinga

Neverta reikalauti iš vyro visko iš karto, nes tai jį tik nuliūdins. Pokalbiai ramiu tonu motyvuoja, o ginčai ir konfliktai – tikrai ne. Reikia švelniai kreiptis į išrinktąjį, pasiūlyti jam ką nors padaryti. Šiuo atveju vyras jausis ne pavaldiniu, o partneriu, noriai imsis verslo, nelaikys savęs „blogu“.

Parama esant finansiniams sunkumams

Juos išgyventi moteriai taip pat nėra lengva, ji turėtų įveikti save, padėti vyrui išgyventi sunkius laikus. Ji neturėtų jam priminti apie sunkumus dirbant, apie būtinybę užsidirbti pačiam. Vyras įvertins, kad moteris yra su juo ne tik dėl pinigų, ji pamatys, kad ir jis pats jai yra vertingas. Dėl to jis tikrai stengsis. Tik svarbu nepersistengti, kad vyras nenuspręstų nedirbti moters sąskaita. Visur turi būti abipusė parama ir pagarba.

Šie trys patarimai pasiteisins, jei moteris juos pritaikys laiku, kai jos veiksmai bus tinkami. Taigi, ji greitai užmegs santykius su vyru ir galės tapti sėkminga partnere, už ką vyras bus jai dėkingas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *