Kaip iššifruoti pasąmonės ženklus?

Mūsų pasąmonė kalba su mumis daug dažniau nei mes manome. Bioenergetikos specialistai papasakojo, kaip suprasti, kada Visata bando susisiekti su mumis, kad padėtų pasirinkti gyvenimo kelią ar išspręsti problemą.

SAPNAI

Pirmasis ir svarbiausias dalykas yra mūsų sapnai. Būtent sapnuose ryšys su Visatos gausos centru tampa stipriausias, nes mūsų pasąmonė veikia viena, o mes nustojate suvokti aplinkinį pasaulį savo akimis, ausimis ir lytėjimu.

Štai ką gali reikšti kai kurie sapnai, kuriuos sapnuojate

Jei sapne matote gyvatę, tikėtina, kad Visata tokiu būdu bando jus įspėti, jog jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie gali būti ne patys jums draugiškiausi. Labiausiai tikėtina, kad kažkas iš jūsų pažįstamų (nebūtinai naujų) turi piktų kėslų jūsų atžvilgiu.

Skraidymas sapne rodo, kad Visata yra patenkinta jumis ir yra pasirengusi padėti jums įveikti kliūtis ar pasiekti tikslus, tačiau jums greičiausiai reikia įdėti šiek tiek daugiau pastangų. Labai tikėtina, kad esate prie kažkokio itin svarbaus įvykio ištakų. Būkite atidesni viskam, kas vyksta aplink jus.

Sapne matomi vabzdžiai, pasak sapnininkų, pasirodo tiems, kurie gali jaustis nelabai gerai. Tai tam tikras artėjančių sveikatos problemų arba psichologinių problemų ženklas. Taip pat ezoterikos ir bioenergetikos ekspertai mano, kad vabzdžiai yra ženklas, jog jūsų galvoje yra tam tikrų įkyrių minčių, kurios jus tempia žemyn. Tai gali būti baimės, nesaugumo jausmas, nuoskaudos ar pavydas.

Miego paralyžius, kai nesijaučiate prabudę, bet tuo metu taip pat esate prabudę ir negalite pajudėti, reiškia, kad tikriausiai užsikrovėte ant savęs per daug atsakomybės ir pareigų. Visata taip įspėja, kad reikia skubiai peržiūrėti savo gyvenimo pozicijas, įpročius ir nusiteikti pozityviai.

INTUICIJA

Su intuicija yra sudėtingiau, nes čia kalba eina apie tas akimirkas, kai esame sąmoningi. Tai reiškia, kad yra tikimybė, jog mes tiesiog apgaudinėjame save, o ne girdime Visatos balsą, aidintį mūsų galvoje.

Todėl svarbu įsidėmėti, kurios jūsų mintys buvo teisingos, o kurios – klaidingos. Be to, tuo pat metu turėtumėte nedelsdami pasižymėti savo pojūčius tomis akimirkomis, kai galvoje gimė svarbi mintis. Jei pastebėsite kokią nors tendenciją, tai reikš, kad panašių pojūčių metu su jumis kalba šeštasis jausmas.

Pavyzdžiui, galite pastebėti, kad apie artėjantį pavojų jums pranešė nepaaiškinama baimė arba, priešingai, nepamatuota ramybė. Tokiu atveju turėtumėte ateičiai prisiminti, kad tokie jausmai atsiranda Visatai bandant padėti jums priimti teisingą sprendimą.

Labai dažnai vidinis balsas pasireiškia tik per pojūčius. Pavyzdžiui, jei žmogui gresia pavojus, jam gali imti skaudėti galvą, skrandį, pykinti ir pan. Tokius signalus taip pat reikėtų atidžiai stebėti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *