Patarimai, kaip elgtis su psichopatais

Psichopatu neturėtų būti laikomas žmogus, kuris yra agresyvus ir galintis padaryti baisių dalykų. Tai – toks  asmuo, kuris dažniausiai laikosi įstatymų ir nepažeidinėja nustatytų taisyklių.

Bendravimo pradžioje jis gali atrodyti žavus ir draugiškas, tačiau vėliau su juo bendrauti tampa nepaprastai sunku. Jis gali demonstruoti nedėkingumą, meluoti ir manipuliuoti. Visa tai tikrai prislėgs ir neleis jausti vidinės ramybės.

Nors išvengti psichopatų tikriausiai nepavyks, tačiau galite išmokti su jais bendrauti, kad tai jums nepakenktų. Tereikia vadovautis keliais patarimais.

Venkite atviro konflikto

Jums nepavyks įveikti psichopato. Jis tikrai žino, ką reikia daryti, kad konflikto metu įveiktų savo priešininką.

Nebandykite apsiginti, nes paprasčiausiai nepavyks to padaryti. Tai tik atims labai daug energijos.

Nerodykite savo tikrų emocijų

Pabendravę su psichopatu galite jaustis išsekę. Jis žino kitų žmonių silpnybes ir tuo sėkmingai naudojasi.

Tiek teigiamos, tiek ir neigiamos emocijos jam yra tarsi maistas. Pokalbio metu visada turite išlikti neutralūs ir neparodyti savo nuotaikos. Tuomet psichopatas negalės dominuoti, todėl neturės galimybės kontroliuoti to, kas vyksta.

Neišduokite paslapčių

Bendraudami su psichopatu neišduokite jokių paslapčių. Nors kartais gali kilti pagundų atsiverti, tačiau jokiu būdu nepatikėkite jam savo paslapčių.

Gautą informaciją psichopatas gali panaudoti prieš jus, todėl neturėtumėte jam suteikti tokios galimybės.

Išlikite tvirtas

Psichopatas iškart pajunta silpnumą. Jis tikrai nepraleis progos manipuliuoti tokiu žmogumi, todėl turite išlikti tvirtas.

Neparodykite jam, kad abejojate, nes jis tuo tikrai pasinaudos.

Šie patarimai bendravimo su psichopatu nepavers patogiu, tačiau visa tai padės jums tą daryti saugiai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *