Patarimai, kaip išeiti iš santykių neįsižeidus ir nepakenkiant savo energijai bei karmai

Išsiskyrimai visada yra sunkūs. Nesvarbu, ar santykius užbaigėte teigiamai, ar ne – svarbu tai padaryti teisingai. Bioenergetikos srities ekspertai papasakojo, kaip tinkamai išeiti iš santykių, kad nepakenktumėte savo energijai ir karmai.

Jei norite kuo greičiau nutraukti toksiškus santykius, galite naudoti specialų ritualą, apie kurį ekspertai yra kalbėję anksčiau. Nepamirškite ir rekomendacijų, kurios bus aptartos šiame straipsnyje. Jos bus naudingos.

Nelinkėkite niekam blogo

Išsiskirdami jokiu būdu nesakykite žmogui nieko blogo. Nelinkėkite jam žalos, net jei jis jus apgaudinėjo ar išdavė. Kartais mums atrodo, kad mūsų grubumas ir pyktis yra pateisinami, tačiau tam nėra jokio pateisinimo, todėl stenkitės niekada nesakyti blogų žodžių savo buvusiai antrajai pusei ir negalvoti apie tą žmogų neigiamai.

Atsisveikinimas

Atleidimas yra aukščiausia išminties forma. Jums nereikia bendrauti ar palaikyti ryšio. Atleisti žmogui nereiškia būti su juo. Taip, galite būti įskaudinti, tačiau būtinai turite išsiskirti be pykčio. Supraskite šio fakto svarbą, nes jei laikysite pyktį, tai turės itin neigiamą įtaką jūsų karmai ir būsimai sėkmei meilėje. Netgi psichologiškai neišspręstos nuoskaudos gali būti itin pavojingos.

Atsiribokite nuo savo buvusio

Pašalinkite save iš socialinių tinklų, nežiūrėkite nuotraukų su tuo žmogumi, atsikratykite daiktų, kurie jums jį primena. Jei norite yra galimybė, galite pabandyti pakeisti gyvenamąją vietą. Tai labai gerai paveiks jūsų nuotaiką ir padės nusiteikti pozityviai, pradėti gyventi nuo nulio. Jei nenutrauksite ryšio su partneriu, tai tikrai nieko gero neduos.

Naujas bendravimas ir flirtas

Niekas nesako, kad reikia kuo greičiau užmegzti naujus santykius. Flirtas yra tiesiog flirtas. Jei kas nors nori su jumis flirtuoti, flirtuokite ir jūs. Tai labai gerai paveiks jūsų savigarbą ir nuotaiką. Taip pat nebijokite susirasti naujų draugų. Tiesiog pažinkite žmones.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *