10 ženklų, kad moteris savęs negerbia

Save gerbianti moteris visada atrodo prabangiai. Ji spinduliuoja šviesa ir meile gyvenimui. Jūs norite kreiptis į ją, nes ji spindi tyru džiaugsmu ir harmonija.

Deja, liūdna tiesa yra ta, kad tol, kol nemylite savęs, niekas negali mylėti jūsų. Tiksliau,  gali įsimylėti, bet ar patikėsite šių jausmų nuoširdumu? Šiandien nusprendėme parašyti apie 10 ženklų, rodančių, kad moteris nemyli savęs.

Gerbianti save moteris to nedaro:

1. Negali pasakyti „ne“

Pirmas ir svarbiausias savigarbos trūkumo požymis yra nesugebėjimas atsakyti kitiems. Daugeliu atvejų mus to moko tėvai. Tačiau jei žmogus negali pasakyti „ne“ kitiems, juo pradedama naudotis.

2. Nesirūpina savo sveikata

Jei moteris myli save, ji netoleruos skausmo ir neatidės vizito pas gydytoją. Jai svarbiausia sveikata.

3. Nesirūpina savimi

Tai ne apie stilių ar brangų manikiūrą. Žemą savivertę turinčiai moteriai sunku išlaikyti savo kūną švarų. Ji nemyli savęs, todėl neturi jėgų pasirūpinti savo išvaizda.

4. Kritikuoja save

Jei moteris negerbia savęs, ji visada turės pagrindo save vadinti stora, kvaila. Deja, kartu ji mano, kad vertina save objektyviai.

5. Laiko save negražia

Žinoma, sava išvaizda gali patikti tik moteriai, kuri tikrai myli save. Ji sutinka su visais trūkumais ir didžiuojasi privalumais.

6. Bijo kalbėti

Negerbianti savęs moteris labiau sutinka su kažkieno nuomone, su kuria ji nesutinka, nei išsako savo nuomonę. Taip yra dėl nepasitikėjimo savimi ir nesėkmės baimės.

7. Klausia kitų patarimo

Be to, tokia moteris dažniau klauso kitų žmonių, o ne savo širdies.

8. Nerimas dėl kažkieno nuomonės

Jei moteris negerbia savęs, ji bijo nepatikti kitiems, būti atstumta ir teisiama. Todėl ji labiau rūpinasi tuo, ką apie ją sako kiti, nei asmenine nuomone.

9. Taupo savo atžvilgiu

Savęs negerbianti moteris neklauso savo norų. Išlaidas sau ji laiko lengvabūdiškomis ir nepraktiškomis.

10. Kenčia nuo blogo požiūrio

Deja, jei moteris nemyli savęs, ji leis kitiems su ja elgtis blogai. O tai veda link psichologinių problemų.

Mielos mūsų skaitytojos, atminkite, kad vienintelis žmogus, kuriam jūsų meilė ir atsidavimas reikalingi labiau nei visiems pasaulyje, esate jūs pati.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *