8 dalykai, nuo kurių šeimoje nukenčia vyrai

Tradiciškai manoma, kad šeimoje kenčia tik moterys. Vyrai tiesiog kenčia tylėdami, bet jie tikrai dažnai patiria nepatogumų santykiuose. Išsiaiškinkime, kodėl taip yra.

1. Nes žmona darboholikė

Yra moterų, kurioms, tiesą sakant, nereikia daug dirbti, nes vyras pakankamai pajėgus aprūpinti šeimą, tačiau noras kopti vis aukščiau karjeros laiptais neduoda ramybės. Tokios moterys kartais pamiršta, kad apskritai turi šeimą ir vyrą. Jas domina tik jų pačių karjera ir pinigai.

2. Nes žmona yra labai pavydi

Būna tokių patologiškai pavydžių moterų, kurios visame kame mato blogį. Kai tik vyras pusvalandžiu anksčiau išeina iš darbo ar nekelia ragelio – jos jau pasiruošusios iškelti jam pavydo sceną ir baisų skandalą. Žinoma, supratusios, kad jokio pavojaus nėra, šios moterys partnerio atsiprašys.

3. Nes žmona yra labai šalta

Yra moterų, kurios viduje yra šaltos kaip ledas, jos nieko nepasigailės. Jos nesvarbu, ar partneris serga, ar yra pavargęs, ar jam nuobodu. Tai temperamentų skirtumas ir, žinoma, jausmų stoka.

4. Nes žmona yra per daug rūpestinga

Vyrams nepatinka, kad su jais elgiamasi kaip su mažais vaikais. Suaugusiems vyrams nereikia dusinančios priežiūros ir kontrolės, tai atima iš jų laisvę ir tai tikrai niekam nepatinka.

5. Nes skiriasi vyro ir žmonos lytinis suderinamumas

Intymus gyvenimas pasikeičia gimus vaikams. Partneriams reikėtų atvirai pasikalbėti, kad tai nekeltų problemų.

6. Nes žmona negali ramiai kalbėti

Jei moteris mėgsta kalbėti pakeltu balsu ir kasdien daro skandalus, vyrui tokioje šeimoje bus labai sunku.

7. Nes žmona labai plepi

Grįžęs namo vyras nori šiek tiek ramybės ir tylos, o ne girdėti visas miesto paskalas. Dažnai moterys mėgsta vyrams pasakoti ir apie serialus, kuriuos žiūrėjo.

8. Nes negali tinkamai aprūpinti savo šeimos ir gauna nuolatinius priminimus apie nesėkmę

Vyrui sunku susitaikyti su tuo, kad jis nesugeba kažko padaryti gerai, tačiau kai dėl to jį kasdien slegia, noras pasiekti kažko daugiau dingsta.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *